En Son Ne Aldınız ?
(28/05/2019, Saat: 18:07)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jilet ne kadar oturuyor ya da dışarıda kalan kısmı ne kadar, özellikle merak ettiğim noktalardan biri o doğrusu benim için..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Komşum jilet oynanıyor yuvasinda. Sistem de sorunsuz calisiyor. Geri tıraşı kaldı denemek için. Jileti de fotolardaki gibi tutuyor.

2dqrpfb.jpg

20ti1ld.jpg
(28/05/2019, Saat: 19:32)quasimodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum jilet oynanıyor yuvasinda. Sistem de sorunsuz calisiyor. Geri tıraşı kaldı denemek için. Jileti de fotolardaki gibi tutuyor.

Yeteri kadar sıkı değil mi sizce?

(28/05/2019, Saat: 19:50)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeteri kadar sıkı değil mi sizce?

Oynamıyor yazmak istemiştim. Bence sıkı yeteri kadar.
(28/05/2019, Saat: 20:05)quasimodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oynamıyor yazmak istemiştim. Bence sıkı yeteri kadar.
O halde jilet çıkıntısı gayet güzel bence..

(28/05/2019, Saat: 19:10)mrcktl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aloe vera lı ürünler bana hep vıcık vıcık geliyor , şu an Dr. c.tuna aynı sefa lı yüz kremi kullanıyorum tavsiye ederim komşum Smile
Evet komşum, hatta bu jel olduğu için sürmek zor, iyice vıcık vıcık Ama sürdükten sonra pek bir sıkıntı yok gibi şimdilik. Dediğin ürünü de inceleyeceğim

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
6ddb1949ee763c31025495591d7da973.jpg
@Ibra35 komşumuzun sample paylaşım etkinliği sayesinde denemek istediğim ürünlerden edindim .
Koku olarak proraso azure lime ve tobs sedir çok hoşuma gitti
Müthiş bir uygulama ve etkinlik düşünmüş komşumuz , kendisine teşekkür ediyorum, ihtiyacı olan merakı olan herkesin faydalanmasını tavsiye ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Mehmet komşum keyifli tıraşların olsun.Proraso'nun bu serisi benimde çok hoşuma gitti.Umuyorum diğer örneklerde hoşuna gidecektir.
(28/05/2019, Saat: 22:21)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ibra35  komşumuzun sample paylaşım etkinliği sayesinde denemek istediğim ürünlerden edindim .
Koku olarak proraso azure lime ve tobs sedir çok hoşuma gitti
Müthiş bir uygulama ve etkinlik düşünmüş komşumuz , kendisine teşekkür ediyorum, ihtiyacı olan merakı olan herkesin faydalanmasını tavsiye ederim

607e5974dc8236f5b980d41e419d79f9.jpg

Forumda kaç sene oldu hiç Maggarddan alışveriş yapmamıştım. Yeni vergi düzenlemesinden önce ki son hafta ilk maggard alışverişim oldu. Yani durdum durdum son haftayı buldum
Sabunları çok araştırdım inceledim beklentim çok yüksekti ama inanın hiç hayal kırıklığına uğramadım bu sabunlar olağanüstü her bakımdan son derece güzeller.
Sadece Declaration da zor köpük yapılıyor ama yapıldıktan sonra mükemmel bir şeye dönüşüyor koku ilk koklarken güzel bir sabun kokusu ama köpük esnasında klasik sofistike, elit bir parfüm kokusu alıyorsunuz.
Barister & Mann le Grand Cypre ise fresh, bütün mevsimlere uygun ama yaz mevsimine daha çok yakışan meyve kokteyli gibi nane yeşil elma turunçgiller gibi bir kokuyu andırdı bana, zaten Kıbrıs meyvelerine özgün yapılan bir sabunmuş.
Chiseled Face Cedar&Spice ise bende yağmurun ilk ıslattığı toprak kokusunu anımsattı hatta kime sorduysam aynı duyguyu uyandırmış yani bu sabun huzur bende diyor adeta
Sabunların hepsinin performanı tıraş esnası ve sonrasında mükemmel her tıraş severin ölmeden önce denemesi gereken sabunlardan

Güle güle kullanın komşum, ne kadar sürede geldi acaba?

Galaxy S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@guwenkaya komşum 20 günü geçti.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: