En Son Ne Aldınız ?
@marek komşum çok teşekkürler 28 Mayısta sipariş vermişim 1 sene dolmak üzereyken ulaştı Smile

@CK89 teşekkürler komşum geçen sene sipariş verenlere daha yeni geliyor şu an da satışa kapalı haklısınız. Bir BBS olacak hali yok tabi elbet üretimlerini hızlandırınca erişilebilir olacaktır.

@batmanforever teşekkürler komşum.

Alet bugüne kadar gördüğüm en rijit makine. TTO mekanizması kusursuz. Gillette'teki gibi çevirirken çıkan sesler ve hislerin hiçbiri yok. Elbette 30-40 yaşındaki bir aletle yenisini de kıyaslamamak lazım ama bu amcaların güncel bir yorumu olduğundan elbette atıfta bulunmadan olmazdı. Tıraş hissiyatı ise çok benzer. 1-6 arası bir skala mevcut ve Gillette gibi mild kısımlar beni tatmin etmedi. Ayar geçişleri Gillette'teki gibi basamaklı değil. Alet 4'ten sonra ben burdayım diyor Gillette gibi mild ayarları yeni başlayanlar işin güvenli liman olup geleneksel tıraşa alışanlar için üst kademedeler daha eğlenceli bir hal alıyor. Aleti genel olarak beğendim ağırlığı yarı çelik yarı prinç yapısı nedeniyle Gillette'lerden oldukça ağır ve burdayım diyor.
@CK89

Gecmisten gordum, Charcoal gods lar hayırlı olsun kardesim.
...

69f8cec67558a4563b29a6884a39918d.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(27/05/2019, Saat: 12:14)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CK89

Gecmisten gordum, Charcoal gods lar hayırlı olsun kardesim.

Tesekkurler
Feather klonu nihayet elime ulaşmış durumda.
ejcrqr.jpg
(28/05/2019, Saat: 12:06)quasimodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather klonu nihayet elime ulaşmış durumda.

Güzel günlerde kullanın hocam. AliExpress'te şu an merak ettiğim tek tıraş aleti kendisi..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
25 liraya aldım. Etkili mi bilmiyorum, deneyeceğim bakalım. Daha önce kullanan oldu mu?5a5b2182bd857b32580e54cb5b147f9d.jpg42680f30e291b26bb49fdcc15778cf9b.jpg

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(28/05/2019, Saat: 17:22)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel günlerde kullanın hocam. AliExpress'te şu an merak ettiğim tek tıraş aleti kendisi..

Denediğimde dönüş yaparım komsum. Güzel oturaklı bir alet şimdilik ama sanki ağız kısmı tam olarak feather gibi değil. Daha düz gibi.
(28/05/2019, Saat: 18:04)quasimodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Denediğimde dönüş yaparım komsum. Güzel oturaklı bir alet şimdilik ama sanki ağız kısmı tam olarak feather gibi değil. Daha düz gibi.
Jilet ne kadar oturuyor ya da dışarıda kalan kısmı ne kadar, özellikle merak ettiğim noktalardan biri o doğrusu benim için..

(28/05/2019, Saat: 17:26)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 25 liraya aldım. Etkili mi bilmiyorum, deneyeceğim bakalım. Daha önce kullanan oldu mu?

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aloe vera lı ürünler bana hep vıcık vıcık geliyor , şu an Dr. c.tuna aynı sefa lı yüz kremi kullanıyorum tavsiye ederim komşum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: