En Son Ne Aldınız ?
(30/04/2019, Saat: 17:11)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keyifli tıraşlar dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mühle'yi seviyoruz galiba Smile
Hayırlı olsun @Sofistike Gürkan, iyi günlerde güle güle kullan.
(30/04/2019, Saat: 01:33)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun zamandir renklerini begendigim urunu elimde fazla makine olmasin diye almaktan vazgeciyordum ama yaklasik 2-3 hafta once dayanamayip aliexpressten siparisimi verdim ve bugun elime ulasti.
İlk izlemimim ebat olarak merkur 34g den hafif uzun ama daha hafif ancak kelebek kafali olmasina ragmen nispeten dengeli bir makine diyebilirim.
Sahsen cok begendim.
Dayanamadim ilk tirasimi da oldum. Siyah gillette ve mdc sabunla birlikte. Son zamanlarda belkide en keyif aldigim tiras oldu. Mild bir makine ama cok etkili, cok akici, cook keyifli tiras verdi. jilettende kaynakli olabilir akiciligi, baska jilet ve sabunlarlada kullanmaya devam edecegim.
Kozmetik ve jilet tutus ile durusu olarak hicbir sorunu yoktu. İsciligini cok begendim. Bendeki urun kozmetik olarak kusursuz.
İsin ozu mild, etkili ve keyifli bir makine. Tavsiye ederim.
20205e0efba45af6b35705342c5eed23.jpg788dfc89cf3e956602468110d32a9524.jpgfea46ace603a341b90ee0189a76f0bd1.jpg3c56f0a30d6fd89e7a8e12eaa383e546.jpg

Görüntüsü oldukça şık..Güle güle kullanın...
(30/04/2019, Saat: 17:54)trustalt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Görüntüsü oldukça şık..Güle güle kullanın...

Tesekkurler komsum.
@sofistike Gürkan hayirli olsun kardesim, muhlenin amasya bayisi gibi oldun masaallah. Keyifle kullan kardes.
@delidumrul hayirli olsun abi. Keyifle kullan.
(30/04/2019, Saat: 17:44)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühle'yi seviyoruz galiba Smile
Hayırlı olsun @Sofistike Gürkan, iyi günlerde güle güle kullan.

(30/04/2019, Saat: 18:20)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkurler komsum.
@sofistike Gürkan hayirli olsun kardesim, muhlenin amasya bayisi gibi oldun masaallah. Keyifle kullan kardes.

2 yıl Garanti, %100 müşteri memnuniyeti, %30 indirim bir araya gelince elim başka marka'ya gitmiyor abi  Big Grin  

Teşekkür ederim. Yeni ürünler keyifle kullanılması dileğimle,
Saygılar.
Butun herkese yeni urunleri hayirli olsun
@turkoglum hayırlı olsun çok şık bir alet güzel günlerde kullan
@Sofistike fotolar çok güzel çekmişsin kendi sitelerinde bile böyle iştah açıcı değiller
Güzel günlerde kullan hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@GartBnx, Burak Bey'e hiç esirgemediği yardımları için buradan da teşekkür ederim.Herkesin yeni ürünlerini keyifle kullanması dileğimle...

wwlt6p.jpg
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(30/04/2019, Saat: 17:12)Ricochet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerde kullanın umarım beklediğinizden daha iyi çıkar

Sabunları yurt dışından satın aldınız sanırım.

Teşekkür ederim üstat, evet ürünleri yurt dışından aldım stirling sabunu yaklaşık 3-4 yıl önceydi sanırım denemiştim, bakalım yeni ürünler nasıl olacak.

(30/04/2019, Saat: 18:20)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkurler komsum.

Üstat çok teşekkür ederim Sizin makinenizde hayırlı olsun sağlıkla kullanmanızı dilerim.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun, güzel günlerde zevkle kullanılsın.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Big Grin 
biri adjustable mı dedi

o0z4g6.png

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: