En Son Ne Aldınız ?
(30/04/2019, Saat: 00:45)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dr_green komşum Yaqi kapalı tarak, DE89'dan belirgin oranda agresiftir. Radikal bir agresiflik değil tabii. Tatlı-sert, keyifli bir agresifliği vardır. Denemenizi öneririm.

+ Gün aşırı tıraş olanlar için bire birdir. Günlük tıraşta cildi biraz.yoruyor gibi. Güzel yanı jilet seçmiyor.
Nedir, ne değildir?
Uzun zamandir renklerini begendigim urunu elimde fazla makine olmasin diye almaktan vazgeciyordum ama yaklasik 2-3 hafta once dayanamayip aliexpressten siparisimi verdim ve bugun elime ulasti.
İlk izlemimim ebat olarak merkur 34g den hafif uzun ama daha hafif ancak kelebek kafali olmasina ragmen nispeten dengeli bir makine diyebilirim.
Sahsen cok begendim.
Dayanamadim ilk tirasimi da oldum. Siyah gillette ve mdc sabunla birlikte. Son zamanlarda belkide en keyif aldigim tiras oldu. Mild bir makine ama cok etkili, cok akici, cook keyifli tiras verdi. jilettende kaynakli olabilir akiciligi, baska jilet ve sabunlarlada kullanmaya devam edecegim.
Kozmetik ve jilet tutus ile durusu olarak hicbir sorunu yoktu. İsciligini cok begendim. Bendeki urun kozmetik olarak kusursuz.
İsin ozu mild, etkili ve keyifli bir makine. Tavsiye ederim.
20205e0efba45af6b35705342c5eed23.jpg788dfc89cf3e956602468110d32a9524.jpgfea46ace603a341b90ee0189a76f0bd1.jpg3c56f0a30d6fd89e7a8e12eaa383e546.jpg
(29/04/2019, Saat: 10:57)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1438'e kardeş geldi: Semouge 1520
Razorus'a üst düzey müşteri hizmetleri için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

225732893efc81c4dc32e8b071793203.jpg

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun yeni ürünler dostlar.
@ekilic2 komşum,
1520 yorumunuzu bekliyorum. Güzel günlerde kullanın.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
@turkoglum13 Alet hoş duruyor komşum, iyi günlerde kullanın
So far so good..
(30/04/2019, Saat: 11:13)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @turkoglum13 Alet hoş duruyor komşum, iyi günlerde kullanın

Tesekkurler komsum.
(30/04/2019, Saat: 01:33)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun zamandir renklerini begendigim urunu elimde fazla makine olmasin diye almaktan vazgeciyordum ama yaklasik 2-3 hafta once dayanamayip aliexpressten siparisimi verdim ve bugun elime ulasti.
İlk izlemimim ebat olarak merkur 34g den hafif uzun ama daha hafif ancak kelebek kafali olmasina ragmen nispeten dengeli bir makine diyebilirim.
Sahsen cok begendim.
Dayanamadim ilk tirasimi da oldum. Siyah gillette ve mdc sabunla birlikte. Son zamanlarda belkide en keyif aldigim tiras oldu. Mild bir makine ama cok etkili, cok akici, cook keyifli tiras verdi. jilettende kaynakli olabilir akiciligi, baska jilet ve sabunlarlada kullanmaya devam edecegim.
Kozmetik ve jilet tutus ile durusu olarak hicbir sorunu yoktu. İsciligini cok begendim. Bendeki urun kozmetik olarak kusursuz.
İsin ozu mild, etkili ve keyifli bir makine. Tavsiye ederim.
~

Güle güle kullanın,
G.Dollar geldiğinde de bilgi ve deneyimlerini bekliyoruz.

E n v i r o n m e n t a l i s t

(30/04/2019, Saat: 11:24)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın,
G.Dollar geldiğinde de bilgi ve deneyimlerini bekliyoruz.

Tesekkurler İbrahim abi. Gold dollar gelsin hemen test surusu yapacagim Smile
@zeyes komşum çok teşekkür ederim. Bildiğiniz gibi benim en çok kullandığım ve sevdiğim fırça Semouge 1438. Hem kıl yoğunluğu, hem ergonomisi, hem de kıl uçlarının yumuşaklığı ve yüzdeki omurgası ile ile çok sık kullandığım fırça oldu.

Semouge 1520 için ise ilk izlenimim 1438'e benzer özelliklere sahip, biraz kıl yoğunluğu az geldi gibi ama break in süreci bittikten sonra detaylı incelememi yazacağım.
Smile a little be
@ekilic2

Güle güle ve mutlu günlerde kullanın, kullanmak nasip olsun.

E n v i r o n m e n t a l i s t

nzknba.jpg
2w71l06.jpg
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: