YUMA traş makinesi
(14/04/2019, Saat: 20:16)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ZEYES Komşumun dediği gibi Shark az tutuluyor. Eğer ki illa denemek isterim derseniz Shark yerine Derby Usta'ya şans verin derim. Rimei ile özellikle.

Derby ustayı rimei ile kullandım. Cidden güzel bir jilet işini layığıyla yaptı. Diğer aletlerde deneme şansım daha olmadı ama yumayla güzel bir ikili olacağına eminim.
Bir milyoncuda kutu içinde karşıma çıktı hep ancak jileti pek düzgün tutacakmış gibi gelmedi o yüzden almadım. 4tl gibi bir fiyatı vardı. Kaplama vasat ötesiydi onca olumlu yorum var okudukça alasım geldi.
(14/04/2019, Saat: 23:52)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby ustayı rimei ile kullandım. Cidden güzel bir jilet işini layığıyla yaptı. Diğer aletlerde deneme şansım daha olmadı ama yumayla güzel bir ikili olacağına eminim.

Ben en çok Rimei ile uyumunu sevdim. Bendekş Yuma tesadüf eseri çok iyi çıktı, diğer komşularımın karşılaştığı sorunlarla hiç karşılaşmadım. Ama Derby Usta'nın karakteri ile Yuma'nın agresifliği birleşinde biraz cilde ağır geliyor. Rimei bunu çok iyi dengeliyor. Bu sebeple Derby Usta'yı sadece Rimei ile kullanıyorum. Qshave ile Derby Usta kullandım, Rimei kadar olamadı.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Komşular, bende daha önce aldığım bir Yuma alet var, mavi bir kutudaydı fakat kutunun üzerinde Nikel yazmıyordu. Dün bir markette tesadüfen, üzerinde Nikel yazan yani nikel kaplamalı bir Yuma buldum. Sizce almalı mıyım, zaten bende var olan ile arasında bir performans farkı var mıdır acaba?
So far so good..
(20/04/2019, Saat: 15:12)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular, bende daha önce aldığım bir Yuma alet var, mavi bir kutudaydı fakat kutunun üzerinde Nikel yazmıyordu. Dün bir markette tesadüfen, üzerinde Nikel yazan yani nikel kaplamalı bir Yuma buldum. Sizce almalı mıyım, zaten bende var olan ile arasında bir performans farkı var mıdır acaba?

Komşum,3-5 lira ise alın. Forumda merak eden çok komşumuz var yeni yumayı

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
15728m9.jpg

Komsularim gormus oldugunuz gibi yuma alet aldim. Ucuz bir alet oldugundan onemsemedim ama. Gozle kontrol ettigim kadar bi tarafin jilet acikligi fazla gibi
@yenikomsu dikkat edersen bir taraf mild bir taraf agresif yani jilet açıklığı eşit değil bunun nedeni agresif kesimde sıkıntı yaşayanlar için diğer tarafın açıklığınıda mild yapalım demişler agresif severle mild severde yumamızı kullanabilmektedir
@jegal Teşekkür ederim komşum. Şimdiye kadar agresif alet tecrübem yok. Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim
(20/04/2019, Saat: 19:50)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @yenikomsu dikkat edersen bir taraf mild bir taraf agresif yani jilet açıklığı eşit değil bunun nedeni agresif kesimde sıkıntı yaşayanlar için diğer tarafın açıklığınıda mild yapalım demişler agresif severle mild severde yumamızı kullanabilmektedir
Yuma'nın konu ile ilgili bir yazısı varsa okumak isterim zira bunun ekonomik olmasından, kalite durumundan dolayı kasıtsız diye düşünüyorum.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(20/04/2019, Saat: 19:22)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 15728m9.jpg

Komsularim gormus oldugunuz gibi yuma alet aldim. Ucuz bir alet oldugundan onemsemedim ama. Gozle kontrol ettigim kadar bi tarafin jilet acikligi fazla gibi

Komşum öncelikle hayırlı olsun, Yuma benim için efsanedir. O kadar makine bir yana, Yuma bir yana. Jilet açıklığı vs iyi denk getirirsen ömürlük bir alet.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 871,673 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 147,572 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 13,668 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,354 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  Star kelebek tıraş makinesı jegal 18 11,936 26/01/2019, Saat: 16:05
Son Yorum: batmanforever
  Yuma Plastik Tıraş Aleti ismailinbiri 6 6,275 19/04/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: ismailinbiri
  Ucuz traş aletlerin korumasını kaldırmak best 25 33,377 09/02/2018, Saat: 00:46
Son Yorum: KAYHAN
  Lion DE tras aleti (Guney Afrika'dan) chevalier 13 20,817 07/07/2014, Saat: 02:21
Son Yorum: martin
  Şıkbay metal traş aleti BigHillMe 8 22,340 04/05/2013, Saat: 17:55
Son Yorum: BigHillMe
  Traş Seti gencfb190742 5 12,288 11/09/2012, Saat: 10:08
Son Yorum: superbadger

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: