En Son Ne Aldınız ?
(19/01/2019, Saat: 22:41)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkurler komsum, yurtdisi'na gonderim yapiyorlar mi bilmiyorum ama Stirling'in kendi sitesinden aldim (https://www.stirlingsoap.com/). West Coast Shaving ucretsiz gonderi sagliyor Amerika ve Kanada'ya ama sample size urunler yok ve cesitler cok kisitli.

Bilgilendirmeniz icin tesekkur ederim komsum. Dediginiz gibi Türkiye’ye gonderimleri yok. Diger sitelerde de sample yok.
Hayirli olsun tekrardan.
294qv69.jpg

Acqua di parma Set
EDC sprey
Vücut Kremi
Duş Jeli
Sete ek olarak Şampuan
İmpa Ticaret Mustafa Beye Teşekkürler.
@Ibra35 komsum guzel set, iyi gunlerde kullan.
Çok sağol komşum,teşekkürler.
(20/01/2019, Saat: 04:09)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ibra35 komsum guzel set, iyi gunlerde kullan.
@Ibra35 komşum keyifli günlerde kullanma dileğiyle, çok güzel set olmuş hayırlı olsun demek isterim. bütün set o ortadaki büyük kutuda mı oluyor? ben kutunun şıklığına takıldım.
Be A Gentleman...
AdP set güzeldir, candır. İyi günlerde kullanılsın.
"A Samurai always wears two swords."
(19/01/2019, Saat: 15:28)Auditor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @AltKapalı komşuma hediyesi için çok teşekkür ederim.

aae0cebbab6ed0d95f082ff07c18824b.jpg

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mavi balsam bana da çok sevdiğim birinden hediye geldi ancak kullanamadım. Memnun musunuz?
Evet @ouz7 komşum set silindir şeklinde kutuda sunulmuş.Sete ek olarak şampuan ekledim.Adp ürünleri güzel tavsiye ederim.Teşekkürler
(20/01/2019, Saat: 04:34)ouz7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ibra35 komşum keyifli günlerde kullanma dileğiyle, çok güzel set olmuş hayırlı olsun demek isterim. bütün set o ortadaki büyük kutuda mı oluyor? ben kutunun şıklığına takıldım.

Çok sağol komşum.İyi ürünler üretiyorlar.
(20/01/2019, Saat: 10:00)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: AdP set güzeldir, candır. İyi günlerde kullanılsın.
2hygarr.jpg

Gucci Guilty Pour Homme Set A/S Balm + Duş Jeli
Scottich Fine Soaps Silver - Buckthorn(Deniz İğdesi) Elyüz Nemlendirici Krem
Sentetik ilk fircam Smile

842beffe5447dd1edd452b466c177b03.jpg

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: