En Son Ne Aldınız ?
Bizim geltir Faena philosoap ile iyi bir ikili olacaklar 50a065d1f167f0a765fc1773d5040575.jpg

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
(19/01/2019, Saat: 10:03)Rayko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bizim geltir Faena philosoap ile iyi bir ikili olacaklar

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk

Ooo hayirli olsun bundan sonra afnan supermacy i de deneyebilirsiniz o da gayet guzel bir aventus klonudur Smile
@AltKapalı komşuma hediyesi için çok teşekkür ederim.

aae0cebbab6ed0d95f082ff07c18824b.jpg

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(19/01/2019, Saat: 15:28)Auditor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @AltKapalı komşuma hediyesi için çok teşekkür ederim.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel günlerde kullanın,keyifli tıraşlarınız olsun Fırça Tıraş aleti
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
Ocak ayı normallerinin çok üstünde sıcak ve güneşli bir Cumartesi günü Eminönü'ne gidilir, İmpa ticaret ziyaret edilir ve film kopar. Litrelerce kolonya...  Big Grin

lqdRyk.jpg

Bu arada Nesti Dante sabun isteyen elini çabuk tutsun, stok tükeniyor. Hanım çakmasa en az 10'lu aldıydım ama evde harp çıkar o vakit  Tongue

Edit: Bu arada Rocnel 2.10 agresif'i de gördüm. İnanılmaz tok ve sağlam bir alet olmuş. Hani "The Rock" gibi bir alet. Çok başarılı bir görünümü var.
"A Samurai always wears two swords."
@DenizKSK
O revlon kolanya fiyatına gore harika bir urun degilmi komsum. Ben cok begendiydim.

Yeni urunleri tum dostlara hayırlı olsun.
Üstadım zaten sizin o fotoğrafınız ve tanıtımınızdan sonra benim de dikkatimi çekmişti. Kesinlikle normal bildiğimiz standart kolonya gibi değil. Çok daha iyi ve kurutmuyor. F/P oranı tavan bir ürün.
"A Samurai always wears two swords."
Begenmene sevindim, zevkli tırasların olsun kardesim.
Stirling'in Coniferous tras sabunu begenince, Agar, Almond Creme, ve Arkadia samplerlarini ismarladim. Aftershave balm ve kasede buyuk boy sabun almadan once deneme amacli. Bir kac parca kislik tras-disi bakim urunu de aldim, Arkansas'tan en hizli postayla 1.5 gunde geldi. Bir de Pharaoh's Dreamsicle sac sabunu samplerini hediye etmisler. Daha once hic denemedigim yesil Astra'yi da aradan cikardim Big Grin Jilet

a4o6bk.jpg
(19/01/2019, Saat: 22:35)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Stirling'in Coniferous tras sabunu begenince, Agar, Almond Creme, ve Arkadia samplerlarini ismarladim. Aftershave balm ve kasede buyuk boy sabun almadan once deneme amacli. Bir kac parca kislik tras-disi bakim urunu de aldim, Arkansas'tan en hizli postayla 1.5 gunde geldi. Bir de Pharaoh's Dreamsicle sac sabunu samplerini hediye etmisler. Daha once hic denemedigim yesil Astra'yi da aradan cikardim Big Grin Jilet

Komsum hayirli olsun.
Keyifle kullanin.
Hangi siteden aldiginizi soyleyebilir misiniz?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: