Youtube Berberbey
Yeşil Astra Jilet denedim.

youtube.com/Berberbey
@Berberbey bir berber olarak yaşadığınız ilginç-tuhaf olaylar illa ki olmuştur. Paylaşırsanız ortam daha da renklensin, mümkün mü?
Zevkle izliyorum elinize sağlık.
Ustura tıraşını normalde çift elle oluyorum ama bu sizin videolardan sonra tek elle deneyesim geliyor.
Ustam, müşteri tıraşı da güzel olmuş. Elinize sağlık. Artık bir damat tıraşı bekliyoruz Smile
Üstadım elinize sağlık.
Nivea Men Traş kremini denedim.
https://youtu.be/hiCGtTO9DKU
youtube.com/Berberbey
Her gün yeni bir deneme ile karşımıza çıkar oldu Berberbey. Yeni deneme ne olacak kısmetse.?
Bu işi ticari yapan birinin böyle alternatifleri denemesi son derece güzel ayrıca. Her izlememde bunu düşünüyorum.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(08/12/2018, Saat: 16:41)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her gün yeni bir deneme ile karşımıza çıkar oldu Berberbey. Yeni deneme ne olacak kısmetse.?
Bu işi ticari yapan birinin böyle alternatifleri denemesi son derece güzel ayrıca. Her izlememde bunu düşünüyorum.

Sırada jilet incelemelerim devam edecek sırasıyla. sputnik, rapira platinum ve shark jilet var .ama bu jiletlerden pek umudum yok.elime daha önce kullanmadığım jiletler geçerse onları da denemeyi düşünüyorum.bir de derby ustayı merak ediyorum.
youtube.com/Berberbey
(09/12/2018, Saat: 13:21)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her gün yeni bir deneme ile karşımıza çıkar oldu Berberbey. Yeni deneme ne olacak kısmetse.?
Bu işi ticari yapan birinin böyle alternatifleri denemesi son derece güzel ayrıca. Her izlememde bunu düşünüyo

Sırada jilet incelemelerim devam edecek sırasıyla. sputnik, rapira platinum ve shark jilet var .ama bu jiletlerden pek umudum yok.elime daha önce kullanmadığım jiletler geçerse onları da denemeyi düşünüyorum.bir de derby ustayı merak ediyorum.

Feather gibi efsane bir jileti erken denediniz. Bu saatten sonra çoğunu beğenmezsiniz.. Smile

Videolarımı izleyen ve beni takip eden Herkese teşekkür ederim. Yeni videomda nivea men traş kremi ve arko traş sabunu ile köpürtme yaptım. jilet incelemesinde sıra rapira platinium lüx e gelmişti ama jilet hiç kesmedi diyebilirim mecburen jileti değiştirmek orunda kaldım Shark jilet ile yola devam ettim. Shark jiletin perma sharp a yakın bi keskinliği var.
https://youtu.be/bNIZ1vVA67I
youtube.com/Berberbey

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Classical Wet Shaving - YouTube Kanalı & Instagram Sayfası classicalwetsh 28 9,748 26/04/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Mecanica
  Youtube Tirasology Shavers Tıraşolog 39 12,018 01/02/2023, Saat: 21:30
Son Yorum: Tıraşolog
  Bonherre Youtube Kanalı DelikanliTiras 6 3,978 15/06/2021, Saat: 13:21
Son Yorum: Chavez
  Raif Shaving, Youtube shaving nick 203 83,501 07/10/2020, Saat: 15:34
Son Yorum: Creator
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,092 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras
  DERBY YouTube reklamı Ayhandulgar 27 9,305 08/08/2019, Saat: 15:41
Son Yorum: edward

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: