Arko Tıraş Kremleri
(26/09/2018, Saat: 11:25)calexico Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizin gibi seveni çok bu mentolün...
Temmuz sıcağında buzdolabı içinde tıraş havası veriyor. Bu anlamda ben beğeniyorum ama havaların son günlerdeki soğumasından sonra komple sıcak olmasa bile köpüğü de sıcağa yakın suyla hazırlamayı düşünüyorum. Normalde sıcak su bana pek başarılı gelmedi yazın.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
(25/09/2018, Saat: 22:50)calexico Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bunun sandal olanını kullandım, Allah için ne köpürdü, ne kaydırdı, ben de kızdım kayınpedere hediye ettim  Big Grin  Sizin bahsettiğiniz hangi proraso acep sevgili üstad?

Proraso kopurmediyse, size baska onerebilecegim bir urun yok komsum.
Mevzu eger sadece kopukse komsum, konumuzun 3uncu sayfasında deginilen katkıların ustune, biraz daha sodium laureth sulphate(SLS) katarsanız kopuk daha da cosuyormus, oyle diyorlar ama sahsen denemedim.

Burada marka onemli degil, siz hangi urunle nasıl mutlu oluyorsanız oyle devam edin dostlar, ama farklı urunleri kullanmaktan asla vazgecmeyin, yelpazeyi hep genisletin, denediginiz urun iyi cıksada kotu cıksada dönüs olarak her zaman size tecrube ve farkları gorme acısından kazancı olacaktır.
Saygılar
Arko Comfort Olandan 1 adet bitirmiş bulunmaktayım. İyi oldugunu dusunmuyorum cok cabuk kuruyor. sakali iyi yumusattigida soylenemez
Cool olanınan 4.99 a aldım dün öylesine iki kez köpürttüm. Bugün de tıraş oldum daha önce toplamda 10 kez geleneksel tıraş tecrübem var. Hepsi praroso yeşil krem ile sanırım ciddi fark var. Ama diğeri 40 tl. Krem tüpleri çok da uzun girmiyor galiba yola nasıl devam etmeliyim bilemedim. Belki de proraso sabun daha ekonomikolur ama köpürtemeyebilirim. Arkonun nemlendirici olanını da mı denesem. Siz ne dersiniz? Reguler çok övülüyordu artık yok mu?
Merhaba ben de Arko comfort kullandım bir miktar. Ama çok da kayganlık hissi vermedi. Benim için önemli olan oydu. Cool olanı ise geleneksel kokusundan dolayı seviyorum. İyi de köpük yapıyor. Kullanmaya elbette devam edeceğim. Keyifli tıraşlar...
Benim evyap firmasından gelipte memnun kalmadığım bir ürün olmadı gibi birşey. Fp’si iyi mallar hep.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben de bugün Arko Sensitive ile hoş bir ustura tıraşı oldum. Yumuşak bir köpük oluşturdu, kayganlığı iyiydi ancak köpük kalktıktan sonra kalan birşey yoktu. Yani bir kez gectigim yerden ikinci kez geçmeme izin veren bir kayganlık bırakmadı, ki basit sabunlarda bile yüzünüz ıslaksa kayganlık biraz daha devam ederdi. Ben Sensitive Arko'nun mor rengine bakıp da lavanta kokulu olacağını sanmistim, öyle çıkmadı. Nemlendirici Yeşil modelini her yönden daha kullanışlı buluyorum diyebilirim.

~SB
Bence arko kremlerin tek eksigi cabuk kurumasi. Köpürtürken sorun yaşamadım
Arko traş kremlerinin sevmediğim bir özelliği tüplerinin kapağı. Biraz fazla sıkarsanız hemen kırılıveriyorlar. Çok adi malzemeden yapılmışlar.
Deden gibi tıraş ol.
Sorma komşum ilk defa başıma geldi benimde ama çok keyifsiz oluyor o kapak kırılması. Gerçi atmadim kapağın üstünde duruyor sanki kırık değil gibi ama nerden baksan saçma bir durum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tabac Tıraş Kremi erdsde 33 16,023 09/04/2024, Saat: 16:24
Son Yorum: Märzen
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 200,383 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 149,855 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,038 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa
  L'Occitane Cade Tıraş Kremi mancho 33 37,369 20/12/2022, Saat: 23:12
Son Yorum: wolf737