En Son Ne Aldınız ?
(15/09/2018, Saat: 01:04)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim..
Sana bi gerçek vintage Darwin bulalım

GaRtBnX.....

https://www.ebay.co.uk/itm/Vintage-Darwi...SwXUdbokPX
Karınca kararınca bulmanıza yardım edeyim dedim Big Grin
@KAYHAN
Komsum satılmıs herhalde, baska bir leather catcher gozukuyor. Tuhh bak simdi o kadar da hazırda bekliyorduk Smile

@GartBnx
Burak baba denedinmi C&S sabunu. Yedegini aldıydıkta bende deneyemedim daha, kullanırsan yazarmısın 2 satır.
(20/09/2018, Saat: 02:13)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KAYHAN  
Komsum satılmıs herhalde, baska bir leather catcher gozukuyor. Tuhh bak simdi o kadar da hazırda bekliyorduk Smile

@GartBnx
Burak baba denedinmi C&S sabunu. Yedegini aldıydıkta bende deneyemedim daha, kullanırsan yazarmısın 2 satır.

https://www.ebay.co.uk/itm/Darwin-Razor/...SwIr9bnnHg

Bunu verelim abime Big Grin
@KAYHAN
Komsum sakata geliyorduk, teklif veriyordum yeminle gonderdigin urune, ama fotolarda makine bir acaip tipsiz gozukuyor, benmi yanılıyorum diye burak babaya sordum Allahtan, megerse bu bıyık duzeltme falan icin kullanılan kucuk versiyonuymus. Bende bilmiyordum boyle bir versiyonu oldugunu. Kalacaktı uzerimize minnak. Smile
Racer Superclass platinum jilet ve Rebul kolonya aldım. Şu iki basit şeye harcadığım miktarı düşününce paramızın hiçbir değeri kalmamış, yazık.

Tüm komşularıma aldığı ürünler hayırlı olsun diyorum.
dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:@KAYHAN
Komsum sakata geliyorduk, teklif veriyordum yeminle gonderdigin urune, ama fotolarda makine bir acaip tipsiz gozukuyor, benmi yanılıyorum diye burak babaya sordum Allahtan, megerse bu bıyık duzeltme falan icin kullanılan kucuk versiyonuymus. Bende bilmiyordum boyle bir versiyonu oldugunu. Kalacaktı uzerimize minnak. Smile

Ama pek de şirin birşeymiş. İnsanın bıyık bırakası geliyor.
@GartBnX üstad sayesinde.

Y6G466.jpg
@Akadir üstadım,
Hayırlı olsun güle güle keyifle kullanın. Bu forumda yılın alımı olmuş Smile
Almaktan öte bulmak başlıbaşına bir çaba sağolsun @GartBnx kardeşimize..

@AKadir Kadir Abi hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. @GartBnx Burak Bey'in favori tıraş aletiydi yanlış hatırlamıyorsam. Buram buram kalite kokuyor taa buradan Big Grin
(20/09/2018, Saat: 15:59)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnX üstad sayesinde.

iyi günlerde sağlıkla kullanın...

GaRtBnX.....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: