En Son Ne Aldınız ?
@GartBnx
Baba hayırlı olsun makinalar. Su Darwin tasarıma cidden hayranım. Gem streamline ile beraber en yakısıklı buldugum makina.
Zevkli tırasların olsun abi.
(14/09/2018, Saat: 23:48)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx
Baba hayırlı olsun makinalar. Su Darwin tasarıma cidden hayranım. Gem streamline ile beraber en yakısıklı buldugum makina.
Zevkli tırasların olsun abi.
Teşekkür ederim..
Sana bi gerçek vintage Darwin bulalım

GaRtBnX.....
Cok masraflı oluyor abi, bak Kadir abiye aldırdın makinayı, bastırdık toplu ikna ettik makinayı ıslatalım dedik, hepimizi tandır yemege goturecekmis. Makinayı almakla bitmiyor olay yani Tongue Smile
Kadir Bey olayında ben masumum, ele basi Devrim Bey

GaRtBnX.....
Şu uçak salimen bir insin.
Nasılsa makina denemelik kendisine gidecek. O zaman tandırı kim ısmarlar .... Big Grin Big Grin Big Grin
@AKadir üstad-ı muhterem uçak inince @dikdik_s üstad da deneme sonrası kim nasıl ıslatır ben bilmem ben kemiğine kadar yer makinayı da kanırta kanırta kullanırım
(16/09/2018, Saat: 00:55)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @AKadir üstad-ı muhterem uçak inince @dikdik_s üstad da deneme sonrası kim nasıl ıslatır ben bilmem ben kemiğine kadar yer makinayı da kanırta kanırta kullanırım

Hocam okuyunca aklıma bu geldi Smile

87d605acaebcb9aef3369f430b314637.jpg

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
@ozgun41 üstada küçük Tobacco Vanilya hediyesi için teşekkür ediyorum. Hacı Şakir kokulu tıraş sonrası losyonun yatıştırıcılığı ve koruyuculuğu iyi, kokusu hafif.
Bence bu ürün Fiyat/performans oranı ile ön plana çıkıyor.

9649e06cd72f5d0f497631a06143d66d.jpg

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

connaught shaving 'ten minnacık iki parça aldım, koca bir tıraş setinin sığacağı kutu ile göndermişler. İlk siparişim İngiltereden Hollandaya giderken kaybolmuştu, ikinciye özür için büyük bi hediye eklemişler diye bir an heyecanlandım ama nafile..

c5ee81bd24ad98978d09e3122902518d.jpg

@impaticaret Mustafa Bey'e sıcak sohbeti ve esnaflığı içinteşekkür ediyorum. dbf07e2ab5c6911657efc04cb0b440a0.jpg

Hayırlı olsun komşum Özgün bey gerçekten güzel şeyler yapıyor kendisine de sizin vesilenizle ben de tekrardan teşekkür ediyorum komşum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
a7aecc8d054da4101236693c6a89dc55.jpg

GaRtBnX.....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: