En Son Ne Aldınız ?
Big Grin yok üstadım valla öyle. Gerçekten bitti 2018. Ama olursa önümüzdeki 1 ay içinde belki (o da belki yani) 1 adet 30 mm silvertip FS fırça var. Başka yok yani... Blush
"A Samurai always wears two swords."
(03/05/2018, Saat: 13:21)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @izbe
Yurt dısından geldiyse, o tupler iyi gecmis komsum. Hayırlı olsun.

@dikdik_s Kadıköy hocam. Smile
@izbe üstadım hayırlı olsun. Benden hızlı davranmışsınız, onun için ayrıca tebrikler Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(03/05/2018, Saat: 18:42)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @izbe üstadım hayırlı olsun. Benden hızlı davranmışsınız, tebrikler Smile

Kemal abi sormuştu bana. Diğer soran da sizin arkadaşınız mı diye? Aklıma kesin Geltir den biridir diye geçirmiştim ama işin içinde siz olduğunu bilseydim aradan çekilirdim @onurcakmak hocam. Smile
(03/05/2018, Saat: 18:44)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kemal abi sormuştu bana. Diğer soran da sizin arkadaşınız mı diye? Aklıma kesin Geltir den biridir diye geçirmiştim ama işin içinde siz olduğunu bilseydim aradan çekilirdim @onurcakmak hocam. Smile

O zaman üçüncü bir kişi var abi Smile Ben yeri karşıda olunca üşenip aramadıydım.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(03/05/2018, Saat: 19:10)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O zaman üçüncü bir kişi var abi Smile Ben yeri karşıda olunca üşenip aramadıydım.
Ben de bakıp duruyordum ama sonra çok mild, vs. bahaneleriyle almadıydım. Yok ben de aramadımSmile

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
SmileSmileSmile Alemsiniz vallahi.

Bu arada simdi eve geldim. Aleti yakindan incelerken kopugun 2/3, deodarantin 1/2 oraninda dolu oldugunu soylesem.... 1969 dan bugune nasil kalmis inanilmaz.
Ben tamamı ile boşalmış olmalarını beklerdim. Tabi 1969 yılında daha aerosollar ozon tabakasına zarar veriyor düşüncesi olmadığı için çok fena bir gazla doldurmuş da olabilirler. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
9b1926c411f0e29a2c2d69b78de74021.jpg

Benim siparişim MWF, Rimei, sedef ve Omega 80257.

Diğerleri ise daha önce zehirlediğim 3 ve zehirleyeceğim 3 kişinin ürünleri.

Yeni zehirlenen biri olaya direk MWF'den girdi.

Bakalım köpürtebilecek mi?

Değerli komşular, Watsons 1000 üründe kampanya yapmış ve Aftershavede ikinci ürün 1TL

İki adet aldım 14.90+1TL

Kokusu hoş ben beğendim ilgilenmek isterseniz kampanya kısa süreliymiş

Saygılar...
c90281dac7e2357891c4dd83d9ea1371.jpg

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: