En Son Ne Aldınız ?
@habaz komşumun hediyesi Martin Amca Kakao Yağlı Tıraş Sabunu. Aslında sabun elime 2 hafta önce geçti ama denemelerini yapıyordum. ancak resimleri yükleyebildim.

a4bseh.jpg
x4qfcx.jpg
30wbgq9.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Semt pazarında görünce almadan geçmedim, maksat geleneksel tıraş ürünlerine talep olduğu bilinsin.

2m2gady.jpg
(03/05/2018, Saat: 10:12)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: maksat geleneksel tıraş ürünlerine talep olduğu bilinsin.

Komsum tıras dunyası icin yaptıkların hep hatırlanacak. Tıras piyasasına yaz basında can suyunu vermisin ustad. Smile
(03/05/2018, Saat: 12:34)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum tıras dunyası icin yaptıkların hep hatırlanacak. Tıras piyasasına yaz basında can suyunu vermisin ustad. Smile

İşporta tezgahı impa ve razorus'la rekabet edecek hale gelebilir Big Grin
Geçen bir pazarda hong long isimli tıraş aleti görmüşlüğüm var
yaşam bir zevktir
1964 Super Speed Vacation Set
0EOyRL.jpg

Mr Razor Linki
@izbe
Yurt dısından geldiyse, o tupler iyi gecmis komsum. Hayırlı olsun.
9dca72071a36e78b40df4ce296510dfd.jpgcbced6ea2ebdf93d1103fc1bc0d49005.jpg
Çok sevdiğim bir büyüğümden küçük bir hediye.Gillette slim twist günlük kullanımda hiç yormayan başarılı bir tasarım. Benden önceki sahibi neredeyse 45 yıl saklamış .Günü geldiğinde umarım bende bir geleneksel tıraş sevdalısına devrederim...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
de te fabula narratur.!
Yeni hediyeler, yeni alınan güzellikler iyi zamanlarda kullanılsınlar.
Benim kuzular da geldi. Big Grin
Böylece ben 2018 alım safhasını kapatmış bulunuyorum. 2019 alımları için şimdiden bir şey demek zor. Çok zor. Rolleyes

Z9GMbA.jpg
"A Samurai always wears two swords."
"Böylece ben 2018 alım safhasını kapatmış bulunuyorum"

Sadece guluyorum. Biz boyle lafları cok duyduk. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: