Porsuk Fırça Tavsiyesi
Dostum cok hastayım gunde 12-13 saat uyuyorum. arada foruma girmeye calısıyorum ama yazdıklarım bir anlam ifade ediyormu inan bilmiyorum. O yuzden ben daha bisey yazmıyım.
Hangisini alırsan al mutlu olacaksındır, ayrıca omru hayatında son fırcan olmayacaktır illa kasıntı tutup bir sure sonra baska bir fırca alacaksındır. Cok stres yapma al birini bitsin. 2-3 ay sonra musait olursan otekisini de alırsın ne olucak.
(22/01/2018, Saat: 20:09)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum cok hastayım gunde 12-13 saat uyuyorum. arada foruma girmeye calısıyorum ama yazdıklarım bir anlam ifade ediyormu inan bilmiyorum. O yuzden ben daha bisey yazmıyım.
Hangisini alırsan al mutlu olacaksındır, ayrıca omru hayatında son fırcan olmayacaktır illa kasıntı tutup bir sure sonra baska bir fırca alacaksındır. Cok stres yapma al birini bitsin. 2-3 ay sonra musait olursan otekisini de alırsın ne olucak.

@dikdik_s

Kardeşim ne oldu sana, çok geçmiş olsun; şimdi okudum da haberim oldu Confused
İstanbul havası bozdu bizi abi, biz izmir cocugu olmusuz haberimiz yok Smile
(22/01/2018, Saat: 22:42)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İstanbul havası bozdu bizi abi, biz izmir cocugu olmusuz haberimiz yok Smile

Çok geçmiş olsun üstadım. Acil şifalar dilerim.
(22/01/2018, Saat: 22:42)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İstanbul havası bozdu bizi abi, biz izmir cocugu olmusuz haberimiz yok Smile

İstanbul'un her hali bozar valla kardeşim, boşuna terketmedik oraları Wink Haftada bir oğlumu almaya gitmesem hiç göresim yok yeminle, buz gibi soğudum. Sen gel Kartepe'ye de misafirimiz ol bir; mis gibi hava, doğal ortam, doğal gıda, bak bakalım hastalığından eser kalıyor mu Wink Gerçi İzmir'i de çok severim ama yine de şehir hayatı.
Cok sagolun dostlar. Kartepe ye umarım bir gun yolumuz duser abi, gorusmek dilegiyle.
Herkese iyi dilekleri icin cok tesekkur ederim. Konuyu daha kirletmeyelim.
Saygılar Sevgiler.
Geçmiş olsun üzüldüm. Dikkat et kendine. Bu forum yollaında hasta ettik seni

ZTE BLADE A910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@Cep Saati komşum geç cevap için kusura bakmayın yeni gördüm yazdığınızı. Tam ifade edemedim sanırsam, bende 4292/2 finest olan var ve ondan çok memnunum, hem omurgalı hemde uçları yumşacık. Best olanını kullanmadım sadece impa da öyle bir elime alıp bakmıştım ve kıl yoğunluğu bana az gelmişti. Thater ve Soc kullanıyorum ikiside çok güzel, thater kadifemsi bir his veriyor Soc ipek gibi, görerek alma imkanınız varsa öyle karar verin derim. Ben olsam Soc alırdım, hem daha ucuz hem her yola geliyor yüzde tasda sabunla kremle rahat kullanırsınız diye düşünüyorum.
Değerli komsularim domuz kili hariç fırça önerisinde bulunurmusunuz.Yillardir kullandığım sentetik fircadan verim alamıyorum.Butcem en fazla 70 Lira yurt içinden yurt dışından fiyat performans ürünü bir fırça tavsiyesi bekliyorum sizlerden.
(25/01/2018, Saat: 13:27)hidalgo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli komsularim domuz kili hariç fırça önerisinde bulunurmusunuz.Yillardir kullandığım sentetik fircadan verim alamıyorum.Butcem en fazla 70 Lira yurt içinden yurt dışından fiyat performans ürünü bir fırça tavsiyesi bekliyorum sizlerden.

Merhabalar, 70 lira butceye porsuk cıkaramayız ne yazık ki ama ekli linkte niko komsum cok guzel bi simpson fırca satıyor. Butceyi biraz esnetme imkanınız varsa, uzun seneler zevkle kullanacagınız bir fırca olacaktır. İlk ve oncelikli onerim bu olur.
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=8961

Sentetik olarak uygun fiyatlı oneri yapar arkadaslar piyasa mallarından ama plissoft sentetik kalitesinde olmuyor ne yazık ki, onlarda 100 lira gibi fiyatlarda oluyor bize gelisi yurt dısından aklımda kalan.

Sentetige illa bir oneri dersen bakınınca karsıma cıkıp olabilir diyeceklerim sunlar oldu.
https://www.extrashaving.com/omega-tiras...-siyah-367
https://www.razorus.com/urun/frank-shavi...as-fircasi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,178 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 823 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,602 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 375,899 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,111 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,134 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,702 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,418 01/09/2020, Saat: 18:56
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 79,956 30/08/2020, Saat: 17:26
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 74,009 13/08/2020, Saat: 16:05