En sonunda harikalar diyarındayım :-)
Hepinize çok teşekkür ederim. Foruma geç yorum yapmamın nedeni biraz da forumda yorum yapanlar hakkında bilgi sahibi olmaktı. Burada yorum yapan herkesin karakter kalitesini gördüğümde de sizlerle tanışmak istedim.

Pachaeparis komşu, maalesef usturaya şimdi başlayamam çünkü hem sakalımı hem de kel kafamı tıraş ediyorum. İki yıl gibi bir süre veriyorum kendime ustura için yoksa maazallah çizik sosis gibi dolaşırım ortalıkta.
@crestor Hos geldiniz, keyifli forumlar.
Nani Kuş üstat galiba haklısınız, tecrübe hemen fark etti durumumu. Hiç bir şey bilmeden her şeye sahip olmak istiyorum. Şimdiden 10 çeşit yaprak jilet siparişi verdim hem de 100'lük paket. Yalnız tamamen forumda izlediğim ustaların yorumlarına bakarak verdim siparişleri

Bu arada forumu kullanmaktaki acemiliğim için kusura bakmayın, yavaş yavaş onu da öğrenirim umarım
@crestor komşumuz Hoşgeldiniz,
Tebrikler, Güzel seçimler yaparak başlamışsınız bu serüvene..,
Bende size komşu olmaya "Küçükkuyu ya yerleşip yerleşmeme" konusunda gidip geldim bu seneSmile
Görüşmek ve üzere keyifli tıraş ve forumlar dilerim..

Tahir üstat teşekkürler, hiç düşünmeden gelin derim. Küçükkuyu Akçay'dan daha güzel. Buralara yerleştiğinizde yaşamın hakkını da vermeye başlıyorsunuz.
Bende Altınoluk beldesindeyim tabi yaz ayları, sizin ve bizim oralara selamlar olsun
Bir millet, zenginliğiyle değil, ahlak değeriyle ölçülür.
(03/01/2018, Saat: 23:36)Aliço Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende Altınoluk beldesindeyim tabi yaz ayları, sizin ve bizim oralara selamlar olsun

selamlar bizden hem forum hem ikamet komşum
@crestor ,foruma hoşgeldiniz...
de te fabula narratur.!
(04/01/2018, Saat: 13:32)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @crestor ,foruma hoşgeldiniz...

Çok teşekkür ederim
@crestor hoş geldiniz komşum
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sonunda Merhaba mertonyon 63 25,945 26/02/2019, Saat: 18:27
Son Yorum: Bostani
  1 yılın sonunda merhaba blacklesrum 11 4,893 23/05/2018, Saat: 16:54
Son Yorum: DelikanliTiras
  Uzun Direnişin Sonunda, Merhaba Hellhound 19 15,927 19/02/2015, Saat: 19:43
Son Yorum: Blade

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: