İNCELEME:Sevdiklerinize Kıyın.Dalvey Super Badger Tıraş Fırçası
(27/12/2017, Saat: 01:00)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz canercim klavyene sağlık çok güzel inceleme . Yeni knot gelsin tez zamanda uçuracağım . Hani bir insanın yüzüne işkence yapmak istersek elde hazır da bulunsun diyorum da sapı ergonomisi şahane .
Yakında başka inceleme hımmmm fırtına öncesi sessizlik kayıkları sıkı bağlayalım

Knot uçurma tercih edilebilir bir seçenek ama bu halde de kullanılabilir.Artizanlara gelince bakalım nasıl bir serüven olacak?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(27/12/2017, Saat: 01:37)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Canerim eline saglık kardesim. Dalvey manyagı yaptın bizi. Sunum sap vs. 10 numero fırca.
Aklım karıstı bu bizim de İSC olarak aldıgımız fırcamı, yoksa onun ust modeli olanmı. Bizdekilerin loftu 20mm gibi.

Bu arada Cisco ve Alcatel den o zamanlar ozellikle buyuk caplı network ve telekominikasyon alanlarında rol calan, pazar paylarını tırtıklıyan, o zaman cogu insanın bilmedigi, ama outsource yapmadan tum urunlerini kendi capında ureten Huawei firmasıydı. Simdi cogumuz cep telefonlarından vs. biliyoruz ama kurumsal network alanında cok onceden vardı ve kuvvetli geliyordu.

Cetvel ölçümü 24 mm abi,@Nani Kuş hassas ölçümden sonra biz 20 mm kabul edelim ama kullandıkça açıldığını da belirtelim.Teşekkür ederim.

(27/12/2017, Saat: 01:50)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Okudukça ben üzüldüm, o derece güzel görünüyor ki kesin alırdım karşıma çıksaydı bir yerlerde.
İncelemeye gelirsek , bir tarz oluşturdunuz komşum kendinize, artık sadece biz iştahlı okuyucuyu doyurmak için değil kendinize karşı da yükümlülük altında hissedeceksiniz kendinizi yeni yazılar yazmakta, aksi bu yeteneği israf etmek olur uyarıyorum Smile Şu köşe yazıları fikrini düşünün , ürün incelemesi olmasa bile haftada / ayda bir okuyalım sizi, havadan sudan yazsanız bile olur.

Hocam güzel sözleriniz için teşekkür ederim. http://www.geltir.com/showthread.php?tid=8775 Bu yazımdan sonra hala aynı fikirdeyseniz bunu cidden düşünebilirim.

(27/12/2017, Saat: 03:06)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkürler, yine keyifle okunan bir inceleme olmuş.
Fırça sırf şıklığı için alınır ama kıl kalitesi de iyi olsaymış süper olurdu, ama belki o zaman fiyat artardı.

26 dolar Türk lirasına çevirdiğinizde bir meblağ ortaya çıkıyor ama birebir düşünürsek 26 lira bu fırça.Sorun şu ki dolar yüksek maalesef.Yine de benzer fiyatlardaki fırçalarla kıyaslandığında bir adım önde.

(27/12/2017, Saat: 10:33)Zeman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz Caner üstadım, inceleme için çok teşekkür ederim. Yine kendi tarzında enfes bir yazı, fırça deneyimime gelince, kutusu ve sapı kaliteli fakat super badger kılları maalesef pure ayarında..Artizan sabun incelemeni de heyecanla bekliyorum şimdiden kolay gelsin.

Abi teşekkür ederim.Kıllar kesinlikle daha iyi olmalıydı,haklısın.

(27/12/2017, Saat: 13:33)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz hocam nerden nereye bağlamışsınız. Çemberi iyi kapatıyorsunuz (bir yazım tekniğidir)

Elinize sağlık. Yine harika

Yazım teknikleri hakkında bilgi sahibi değilim Hocam ama sağolun,beğenmenize sevindim.

(27/12/2017, Saat: 13:41)yener Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gercekten çok güzel bir yazı olmuş emeğinize sağlık komşum

Teşekkür ederim Hocam,sağolun.

(27/12/2017, Saat: 14:47)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz,Caner Hocam keyifle okudum elinize sağlık.

Beğenmenize sevindim Ergun Hocam,sağolun.

(27/12/2017, Saat: 18:08)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz üstad yazı çok erken bitti Sad gönlünüze sağlık. Evet sizin ayrı bir köşeniz olsun, siz yazdıkça keyif alın biz okudukça.

Teşekkür ederim.Bakalım,hayırlısı.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@ahraz Caner abi eline sağlık, yine okuması keyifli bir yazı olmuş.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(29/12/2017, Saat: 00:37)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz Caner abi eline sağlık, yine okuması keyifli bir yazı olmuş.

Teşekkür ederim Kardeşim.Beğenmene sevindim.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Teşekkür ederim.
(30/12/2017, Saat: 23:25)M i r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim.

Asıl ben teşekkür ederim,sağolun.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Çok güzel bir inceleme olmuş abi eline, yüreğine ve emeğine sağlık.
(31/12/2017, Saat: 10:43)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel bir inceleme olmuş abi eline, yüreğine ve emeğine sağlık.

Teşekkür ederim Abi.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,592 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  Chubby 1 Super Badger - Chubby 2 Super Badger mertcanartan 7 2,520 04/06/2022, Saat: 02:58
Son Yorum: mertcanartan
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,093 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  Kent BK8 Pure Badger Mutlucan 2 2,340 24/05/2021, Saat: 23:08
Son Yorum: Mutlucan
  Yaqi Yıldızlı Gece 2 Band Badger onur7 17 10,246 27/10/2020, Saat: 22:23
Son Yorum: onur7
  Vie-Long Epsilon Tıraş Fırçaları adamentium 38 43,241 07/09/2020, Saat: 10:41
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,390 01/09/2020, Saat: 18:56
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 79,923 30/08/2020, Saat: 17:26
  Semogue SOC Two Band Badger GeltirBot 100 146,296 28/08/2020, Saat: 11:19