İNCELEME:Bottega Veneta Super Silvertip Tıraş Fırçası
Ardarda nefis incelemeler geliyor. Elinize sağlık Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Bu fiyatlar ile, tıras dunyasında bilinmemesinin sebebi belli oldu. F/p oranı dibin dibi sanırsam. Bu fırcanın cok daha azına, bir Thater fırca ile piyasadaki en guzel fırcalardan birine sahip olabilirsiniz diye dusunuyorum.
Bu arada bu "Bottega Veneta" markasını soylerken içinden aklına hattori hanzo gelen bir rahatsız ben miyim aramızda.
(17/11/2017, Saat: 11:04)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ardarda nefis incelemeler geliyor. Elinize sağlık Smile

Teşekkür ederim Hocam.Takipte kalalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(17/11/2017, Saat: 11:06)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu fiyatlar ile, tıras dunyasında bilinmemesinin sebebi belli oldu. F/p oranı dibin dibi sanırsam. Bu fırcanın cok daha azına, bir Thater fırca ile piyasadaki en guzel fırcalardan birine sahip olabilirsiniz diye dusunuyorum.
Bu arada bu "Bottega Veneta" markasını soylerken içinden aklına hattori hanzo gelen bir rahatsız ben miyim aramızda.

Hattori hanzo kill bill uma
Ürün özelliklerinden çok giriş bölümünü merak eder oldum artık

Çok çok keyifli olmuş bir çırpıda bitti, çok mu kısa olmuş ne

Emeğine, yüreğine ve klavyene sağlık kardeşim.
(17/11/2017, Saat: 23:24)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürün özelliklerinden çok giriş bölümünü merak eder oldum artık

Çok çok keyifli olmuş bir çırpıda bitti, çok mu kısa olmuş ne

Emeğine, yüreğine ve klavyene sağlık kardeşim.

Asıl bomba bir sonraki incelemimizde,Fs lansman ile altın vuruş abi

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
(18/11/2017, Saat: 01:03)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Asıl bomba bir sonraki incelemimizde,Fs lansman ile altın vuruş abi

Hadi bakalım el tuşta bekliyoruz
(17/11/2017, Saat: 11:06)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu fiyatlar ile, tıras dunyasında bilinmemesinin sebebi belli oldu. F/p oranı dibin dibi sanırsam. Bu fırcanın cok daha azına, bir Thater fırca ile piyasadaki en guzel fırcalardan birine sahip olabilirsiniz diye dusunuyorum.

@ahraz üstadım okurken fırça hiç çekici gelmedesede anlatım şekliniz, mîzah anlayışınız çok hoş. Hep anlamsız tebessümlerle okuyorum yazdıklarınızı. Lâkin sakın ha gücenmeyesiniz @dikdik_s ağabeyin bu yorumuna ayrıca güldüm. Alem adamlarsınız vesselam Smile Big Grin
(15/12/2017, Saat: 23:51)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz üstadım okurken fırça hiç çekici gelmedesede anlatım şekliniz, mîzah anlayışınız çok hoş. Hep anlamsız tebessümlerle okuyorum yazdıklarınızı. Lâkin sakın ha gücenmeyesiniz @dikdik_s ağabeyin bu yorumuna ayrıca güldüm. Alem adamlarsınız vesselam Smile Big Grin

Serdar abi canımız,ciğerimiz.Gücenme olmaz aramızda.Beğenmenize sevindim.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 820 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Chubby 1 Super Badger - Chubby 2 Super Badger mertcanartan 7 2,520 04/06/2022, Saat: 02:58
Son Yorum: mertcanartan
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,094 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  Vie-Long Epsilon Tıraş Fırçaları adamentium 38 43,241 07/09/2020, Saat: 10:41
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,393 01/09/2020, Saat: 18:56
Son Yorum: marv
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 73,990 13/08/2020, Saat: 16:05
Son Yorum: Lord Sparhawk
  THATER TIRAŞ FIRÇALARI impaticaret 59 49,628 14/07/2020, Saat: 10:43
Son Yorum: trooper_gs
Information Porsuk Kılı Tıraş Fırçalarının Temizliği papazerigi 51 50,867 14/06/2020, Saat: 00:24
Son Yorum: cavekid
  Simpson Chubby 3 Super Badger dr_green 22 9,948 11/05/2020, Saat: 18:54
Son Yorum: Sh@dow
  Pardus Handcraft Tıraş Fircaları Defilesi GartBnx 251 184,506 18/04/2020, Saat: 16:27
Son Yorum: rating

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: