Simpsons Case C1 Best Badger Fırça İncelemesi
Elinize saglik harika bir inceleme olmus. Sonuna kadar okudum. Cok begendim tebrik ederim.

Detayli fotograflardan gordugum kadari ile simpsons un standart best killarindan ziyade pure killara daha yakin bir knot kullanmis simpson bu fircada. Zaten sizinde cok batici bulmaniz bunun sonucu diye tahmin ediyorum. Cunku simpson un bestleri gercekten super gibi en ufak backbone u en ufak baticiligi olmuyor.
(26/11/2016, Saat: 15:01)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize saglik harika bir inceleme olmus. Sonuna kadar okudum. Cok begendim tebrik ederim.

Detayli fotograflardan gordugum kadari ile simpsons un standart best killarindan ziyade pure killara daha yakin bir knot kullanmis simpson bu fircada. Zaten sizinde cok batici bulmaniz bunun sonucu diye tahmin ediyorum. Cunku simpson un bestleri gercekten super gibi en ufak backbone u en ufak baticiligi olmuyor.

Teşekkür ederim üstadım. Doğrudur, olabilir, siz daha iyi biliyorsunuz bu hususları. Bakalım, kullandıkça yumuşuyor gibi.
İyi günler de kullanın @msakalli komşum , elinize sağlık çok güzel inceleme olmuş..

(26/11/2016, Saat: 15:22)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günler de kullanın @msakalli komşum , elinize sağlık çok güzel inceleme olmuş..

Teşekkür ederim komşum.
Güle güle kullanın @msakalli,samimi ve gayet açıklayıcı bir inceleme olmuş.Elinize,emeğinize sağlık. Diğer inceleme yapacak arkadaşlara da örnek olur.Teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(26/11/2016, Saat: 16:18)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın @msakalli,samimi ve gayet açıklayıcı bir inceleme olmuş.Elinize,emeğinize sağlık. Diğer inceleme yapacak arkadaşlara da örnek olur.Teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim komşum, umarım faydası olmuştur.
@izbe komşum bu arada hatırlatırım, sizin Simpsons video konulu başlığı okuduktan sonra gaza  Big Grin gelip almıştım bu fırçayı, iyi ki de almışım. Teşekkür ederim, sayenizde bir Simpsons fırçam oldu. Siz de, daha dur "black friday" olsun sen o zaman gör demiştiniz. Keşke işe yarar indirimler olsaydı da bir tane daha kapsaydık  Smile
Özellikle ölçüleri karşılaştırmak açısından şu fotoğraf fikir verir belki. Sırasyla;

Isana pure badger - Knot sanırım 18 mm.
Simpsons Case C1 best badger - Knot 19 mm.
TF&H süper badger - Knot 24 mm.
Razorock sentetik - Knot 24 mm.

2086uf4.jpg
@msakalli hocam maalesef oyle oldu. Bu sene hakikaten beklentilerimizin cok ama cok altinda kaldi kara cuma.

Gecen sene sadece simpsons yaptigi kampanyada ne alacagimizi sasirmistik. Sadece o gun hic piyasaya surmedigi amber, jade ch3 manchurianlari gorunce birde fiyatlari harika olunca ben butun maasi o gun harcamistim. Kremler, sabunlar sentetiklerin tamami %50 indirimliydi. Ch2 ch3 ler %20-30 indirimliydi.

Bu sene sadece 2 tane ch2 vardi. Ch3 yoktu bile.

Anladigim kadari ile kriz sadece bizde degilmis. Adamlarida vurmus.
(26/11/2016, Saat: 14:17)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Estağfurullah üstadım.

@koolandgang üstadımla birlikte ben de Wee Scott esintisine kapıldım. Ama benim ki onunki gibi limited edition değil biraz daha mutevazi,  Blush, beyaz klasik saplı.  Bakalım o nasıl olacak...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Estağfurullah Sevgili Komşum,
Zaten kıllarda bir fark olduğunu düşünmüyorum. Bizimkisi biraz daha fotojenik diyelim Smile
Bakalım bir gelsinde, ben de çok merak ediyorum keratayı Big Grin
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,167 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 820 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,591 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  Chubby 1 Super Badger - Chubby 2 Super Badger mertcanartan 7 2,519 04/06/2022, Saat: 02:58
Son Yorum: mertcanartan
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 375,824 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,089 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  Kent BK8 Pure Badger Mutlucan 2 2,339 24/05/2021, Saat: 23:08
Son Yorum: Mutlucan
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,126 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Yaqi Yıldızlı Gece 2 Band Badger onur7 17 10,243 27/10/2020, Saat: 22:23
Son Yorum: onur7
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 457,947 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: