En Son Ne Aldınız ?
9g9AG3.jpg Nihayet İzmir de tıraş malzemeleri satan bir yer bulabildim sonunda. Bir tane jaguar 236 fırça, iki tane de füme sabun aldım. Fakat sabunların son kullanma tarihi 2015 bir sakıncası olmaz umarım.
@saral İzmirde tıraş malzemesi satan yer neresiymiş merak ettim?
(24/11/2016, Saat: 20:01)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames
Hayırlı olsun. Ice sport'u kokusu dışında begenmistim. Diğer ikisinin kokuları da güzel. Ice blue tam yazlık,biraz sentetik koktugunu düşünenler olabilir .  Musk'ın da kokusu ideal olmuş. Baydırıcı , genel tabirle hacı yağı gibi kokmuyor.
Güle güle kullanın.

@bayercy teşekkür ederim hocam .
İçlerinde bir seçim yapmak zor Smile , ice blue yu geçen yıl uzun bir süre kullanmıştım . Tekrar alayım dedim üçünü birden aldım . Üçüde birbirinden güzel ve farklı .
Musk a gelince ilk kokladığımda derinlerden bir tütün kokusu geldi ama kötü değildi .
Tekrardan teşekkür ederim Wink
Kemeraltında Karagöz Güneş itriyat diye bir yer. Belki sizler biliyorsunuzdur ben ilk defa gördüm Smile
@saral iyi günlerde kullanın. Güneş ıtriyatta yeşil astra, treet, derby ve permasharp jiletler de mevcut. O yolun sonunda asker malzemecisi var onun karşı komşusu berber malzemecisi dükkanın adını hatırlamıyorum ancak onda da permasharp, bic, wilkinson jiletler var, tıraş aleti olarak da rimei, ming shi ve wilkinson bulabilirsiniz. Karşıyaka'da da edwin jagger ve mühle tıraş aleti ile birkaç çeşit kelebek tıraş aleti satan zeki kozmetik var pasaj içinde ancak pasajın adını hatırlayamıyorum. Bir tane de karşıyaka aydoğdu ilkokulunun sokağında bıçakçı var mühle jilet, weishi ve birkaç kelebek alet, rimei, orak tıraş aletlerini satıyor. Yolunuz düşerse bunlar aklınızda olsun.

Bunlar da benim en son aldıklarım:
Ense tıraşım için tıraş aynası
P_20161123_114628_1_p.jpg

British Super speed Rocket, Eversharp Hydro-magic, Gillette Slim Twist, Taç
DSC_0088_1.jpg
DSC_0084_1.jpg
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
(25/11/2016, Saat: 09:02)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @saral iyi günlerde kullanın. Güneş ıtriyatta yeşil astra, treet, derby ve permasharp jiletler de mevcut. O yolun sonunda asker malzemecisi var onun karşı komşusu berber malzemecisi dükkanın adını hatırlamıyorum ancak onda da permasharp, bic, wilkinson jiletler var, tıraş aleti olarak da rimei, ming shi ve wilkinson bulabilirsiniz. Karşıyaka'da da edwin jagger ve mühle tıraş aleti ile birkaç çeşit kelebek tıraş aleti satan zeki kozmetik var pasaj içinde ancak pasajın adını hatırlayamıyorum. Bir tane de karşıyaka aydoğdu ilkokulunun sokağında bıçakçı var mühle jilet, weishi ve birkaç kelebek alet, rimei, orak tıraş aletlerini satıyor. Yolunuz düşerse bunlar aklınızda olsun.

Bunlar da benim en son aldıklarım:
Ense tıraşım için tıraş aynası
P_20161123_114628_1_p.jpg

British Super speed Rocket, Eversharp Hydro-magic, Gillette Slim Twist, Taç
DSC_0088_1.jpg
DSC_0084_1.jpg
Çok teşekkür ederim. Rimei tıraş aletini çok aradım ama bulamamıştım. Sizin dediğiniz yerlere en kısa sürede uğrarım. Rimei tıraş aletinin fiyatı konusunda bilginiz var mı?
cc51beacf452463feaab0f3fe59b84e2.jpg
Bugün benim için en büyük sürpriz Baili tıraş aletinin gelmesi oldu. 18 Kasımda kargoya verilen paket bugün elimdeydi. Smile
@recklesstr ve @Liushang ' in dediği kadar varmış Baili. F/P olarak çok iyi gerçekten.
@cirzini62 komşuma da çok teşekkür ederim. Hem özenli paketlemesi hem de Wilkinson jiletler için. Smile
Daha önce Coolcut 4 çakması bir jiletli ustura alıp denemeden berberime vermiştim. Bu sefer en az birkaç kere deneyeceğim. Bluebeards'in ağırlığı ve dengesi güzel. Bakalım ,inşallah kesmem kendimi. Smile
Resimde olmayan bir de Moser 1400 aldım. 2 taragi kırık geldi. Cesaret edebildiğim kadar favori ustlerini ve biraz ensede denedim. Yavaş yavaş bu işe adapte olacağım inşallah.
(25/11/2016, Saat: 14:40)saral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür ederim. Rimei tıraş aletini çok aradım ama bulamamıştım. Sizin dediğiniz yerlere en kısa sürede uğrarım. Rimei tıraş aletinin fiyatı konusunda bilginiz var mı?
Rica ederim komşum. Rimei 6-7.5 lira arasındaydı.

(25/11/2016, Saat: 18:14)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cc51beacf452463feaab0f3fe59b84e2.jpg
Bugün benim için en büyük sürpriz Baili tıraş aletinin gelmesi oldu. 18 Kasımda kargoya verilen paket bugün elimdeydi. Smile
@recklesstr ve @Liushang ' in dediği kadar varmış Baili. F/P olarak çok iyi gerçekten.
@cirzini62 komşuma da çok teşekkür ederim. Hem özenli paketlemesi hem de Wilkinson jiletler için. Smile
Daha önce Coolcut 4 çakması bir jiletli ustura alıp denemeden berberime vermiştim. Bu sefer en az birkaç kere deneyeceğim. Bluebeards'in ağırlığı ve dengesi güzel. Bakalım ,inşallah kesmem kendimi. Smile
Resimde olmayan bir de Moser 1400 aldım. 2 taragi kırık geldi. Cesaret edebildiğim kadar favori ustlerini ve biraz ensede denedim. Yavaş yavaş bu işe adapte olacağım inşallah.
Yenilerinizi iyi günlerde kullanın üstadım, Baili parasını sonuna kadar hak eder.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
@recklesstr
Üstad teşekkür ederim.
@GartBnx Üstadın;
@Nani Kuş Üstadın;
Alımdaki samimi gayretlerine çoook teşekkür ederim. Smile

jXLL4m.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: