En Son Ne Aldınız ?
@Arapaho komşum le pere lucieniniz hayırlı olsun, güle güle kullanınSmile Benim de almayı düşündüğüm bir sabun, cedre-patchouli ile rose de pushkar arasında kararsızım. Siz rose de pushkarı kokladınız mı komşum? kokladıysanız gül kokusu nasıl acaba?
Teşekkür ederim @onurcakmak ve @Blade.

@Blade komşum, gittiğimde Le Pere Lucien'in ve TOBS'un bütün krem sabunlarını kokladım (Mustafa Bey sağolsun). TOBS'unda güllü bir kremi var biliyorsunuz ve Lucien'e göre daha yoğun bir gül kokusu var ama TOBS cedar gibi parfümlü gibi etki yaratmadı bende. Şahsi kanaatim Lucien'in güllüsü için daha fresh bir koku diyebiliriz.
Ben gül kokulu bir sabun almak istesem ve TOBS ile Lucien (başka güllü sabun denemedim) arasında kalsam, kokusundan ötürü TOBS'u seçerdim. Aynı nedenlede Lucien'in sedirini seçtim. Umarım faydalı olur.
Saygılar
(24/11/2016, Saat: 10:26)Arapaho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim @onurcakmak ve @Blade.

@Blade komşum, gittiğimde Le Pere Lucien'in ve TOBS'un bütün krem sabunlarını kokladım (Mustafa Bey sağolsun). TOBS'unda güllü bir kremi var biliyorsunuz ve Lucien'e göre daha yoğun bir gül kokusu var ama TOBS cedar gibi parfümlü gibi etki yaratmadı bende. Şahsi kanaatim Lucien'in güllüsü için daha fresh bir koku diyebiliriz.
Ben gül kokulu bir sabun almak istesem ve TOBS ile Lucien (başka güllü sabun denemedim) arasında kalsam, kokusundan ötürü TOBS'u seçerdim. Aynı nedenlede Lucien'in sedirini seçtim. Umarım faydalı olur.
Saygılar

Gül seviyorsanız; Dr.Harris Rose tıraş kremini tavsiye ederim. Gül çok sevdiğim bir çiçek ama nedense kozmetikte bir türlü istediğimiz gül kokusunu bulamıyoruz. Ya fazla olup bayıyor, ya da az oluyor bir türlü bulamıyoruz. Dr.Harris Rose tam kıvamında geldi bana.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
After shave olarak @ozgun41'in Rose Oud tıraş losyonu var,3-4 saat kalıcı Gül kokusu,ben beğendim,isteyenlere deneme amaçlı bedelsiz kargo ücreti kendilerinden olmak kaydıyla gönderebilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Yurtiçinde bulamadığım farklı jiletleri Connaughtshaving'ten aldım ancak gillette silver blue paketlerinde yağ kokusu var. Sahte olabilir mi jiletler? Daha önce impadan aldığım silver blue jiletlerde hiç bir koku yoktu.
Connaughtshaving gibi bir sitede sahte jilet olacağını sanmıyorum.
(24/11/2016, Saat: 10:26)Arapaho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim @onurcakmak ve @Blade.

Saygılar

@Arapaho komşum çok teşekkür ederimSmile
(24/11/2016, Saat: 12:29)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gül seviyorsanız; Dr.Harris Rose tıraş kremini tavsiye ederim. Gül çok sevdiğim bir çiçek ama nedense kozmetikte bir türlü istediğimiz gül kokusunu bulamıyoruz. Ya fazla olup bayıyor, ya da az oluyor bir türlü bulamıyoruz. Dr.Harris Rose tam kıvamında geldi bana.

@koolandgang komşum size de çok teşekkür ederimSmile
2ikxl6v.jpg
@serjames
Hayırlı olsun. Ice sport'u kokusu dışında begenmistim. Diğer ikisinin kokuları da güzel. Ice blue tam yazlık,biraz sentetik koktugunu düşünenler olabilir . Musk'ın da kokusu ideal olmuş. Baydırıcı , genel tabirle hacı yağı gibi kokmuyor.
Güle güle kullanın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: