En Son Ne Aldınız ?
(19/10/2016, Saat: 20:36)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni urunleri herkesin hayırlı olsun komsular. Bugun kısaca hizli bir bulustuk.

Kadir abi mahcup etti, hediye olarak verdi. Huzurunuzda tekrar tesekkur ederim. Thater benim icin ayrı yeri olan bir fırca. Bunu da sizleri ve kadir abiyi hatırlayarak ozenle saklayacagım. Sagolasın @Akadir.

Her iki fırçayı da güzel günlerde kullanın @dikdik_s üstad. Valla sayende güzel bir zincirleme reaksiyon oldu. Ben de buradan @izbe ve @Akadir üstada tekrar teşekkür ederim.
Saygılar.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
(19/10/2016, Saat: 20:20)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok sevindim beğendiğine, sağlıklı günlerde kullan inşallah.

Ben de Senin hediyelerin için çok teşekkür ederim. Jön marka makinalara bayıldım. İkinci tıraşımı oldum bile Smile 1989 ülkemiz yapımı olması, rengi, tıraşı, tıraş esnasında verdiği sesi çok beğendim Smile Sağol varol Recklesstr dostum.

f61c3d065a5fcd9c4c5f2a5793196ad1.jpg

Çok sağol abi, beğendiğine sevindim Smile Resim de çok fotojenik çıkmış. Güzel günlerde kullanın dostum Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
@dikdik_s üstadım, Serdar kardeşim;
Samimiyetine, hediyene teşekkürler.
Bir hediye beğeni, arayış olarak bu kadarmı 12 olur.  Smile

LQqajo.jpg
(20/10/2016, Saat: 12:17)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s üstadım, Serdar kardeşim;
Samimiyetine, hediyene teşekkürler.
Bir hediye beğeni, arayış olarak bu kadarmı 12 olur.  Smile

LQqajo.jpg

Vay vay vay ateş ediyor fırça Big Grin Güle güle kullanın @AKadir üstad. @dikdik_s üstadı da bu çok şık hediyesi için kutlarım.
Saygılar.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
Hepimiz tum hediyelerimizi saglıkla iyi gunlerde kullanalım ve birbirimizi guzelliklerle hatırlayalım. Saygılar
@AKadir ve @dikdik_s üstadlarım hediyelerinizi güle güle kullanın.
(15/10/2016, Saat: 16:36)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 238a8047477f20a97ee2ed4675c0fbf4.jpg
Benim cicilerde geldi bugün hepsi bir arada farklı farklı yerlerden Big Grin

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Komşum, whippeddog'dan aldığınız fırçanın sap rengi butterscotch 'mu? Ben de butterscotch renk saplı 22 mm. bir HMW sipariş etmeyi düşünüyorum ama tereddüt ettim. Sitedeki 22 mm. ile 30 mm. butterscotch renkleri aynı veya benzer görünmesine rağmen sizin fotoğraftaki farklı gibi duruyor.
(20/10/2016, Saat: 16:25)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, whippeddog'dan aldığınız fırçanın sap rengi butterscotch 'mu? Ben de butterscotch renk saplı 22 mm. bir HMW sipariş etmeyi düşünüyorum ama tereddüt ettim. Sitedeki 22 mm. ile 30 mm. butterscotch renkleri aynı veya benzer görünmesine rağmen sizin fotoğraftaki farklı gibi duruyor.

Komşum selam, Larry ile yazışırken "orange handle" diye yazışmıştık. Butterskoç terimi hiç geçmedi! İsterseniz sorabilirim.
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(20/10/2016, Saat: 16:43)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum selam, Larry ile yazışırken "orange handle" diye yazışmıştık. Butterskoç terimi hiç geçmedi! İsterseniz sorabilirim.

Selam, sağ olun komşum şimdi anlaşıldı. Siz farklı bir renk konuşmuşsunuz anladığım kadarıyla. Çünkü listede butterscotch seçeneği var ama orange yok. Bu durumda sormaya gerek yok bence , tekrar teşekkürler. Güle güle kullanın ürünlerinizi.
Bu arkadaşlar İspanya'dan bir haftada geldiler. Smile

2lvlj08.jpg
aea43c.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: