En Son Ne Aldınız ?
Saltuk üstadıma bende çok teşekkür ederim fırça için çok emeği geçti. Destekleri icin @gartbnx ve @ozgun41 ustadlara da ayrica teşekkür ederim.
@onurcakmak üstadım
Yüzünüz hep gülsün inşallah. Big Grin
Zannederim makinanızın f/p oranı çok yüksek olacaktır.

(15/10/2016, Saat: 15:16)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @AKadir üstadım yoruma ne gerek, bildiğiniz şahin (hawk) işte. Bi 50'lik tüp atarsınız, götürür getirir. Parçası ucuz, ustadı çok, ikinci eli iyi, öyle işte. Sizin merso se1 nasıl?
Birkaç kez tıraş olayım, elimden geldiğince birşeyler karalarım.
(15/10/2016, Saat: 15:20)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames
Slim hayırlı olsun kardes. Guzel alet.

Saltuk dostumuza tekrar huzurunuzda tesekkur ederim. Ben yaptırıcam dedi, valla ne yaptı ne etti, yaptırdı fırcaları.

Saol çok teşekkür ederim komşum Wink
238a8047477f20a97ee2ed4675c0fbf4.jpg
Benim cicilerde geldi bugün hepsi bir arada farklı farklı yerlerden Big Grin

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(15/10/2016, Saat: 13:31)nacho_grande Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şahsi fikrim, Gillette hali hazırda bu modeli üretmediği için patent hakları zaman aşımından anonim olmuş durumda.

Türkiye' de durum aşağıdaki şekilde, yurtdışında da farklı olduğunu sanmıyorum.

"Tescilli tasarımların koruma süresi, başvuru tarihinden itibaren 5 yıldır.
554 s. KHK m. 12/II uyarınca, bu süre, beşer yıllık dönemler halinde yenilenmek üzere, toplam 25 yıla kadar uzatılabilir."

Zaten dünya pazarına girip de adamların benzer ürünlerinin satışını tehlikeye düşürmedikçe bu tür küçük şeylerle uğraşmazlar. Kaldı ki zaten Gillette artık DE üretmiyor. Hatta modern üreticilerin bir çoğunun patentinin Gillette' in olduğunu tahmin ettiğim DE sistem ve mekanizmaları güncel olarak üretiyorlar.
Açıklamanız için teşekkür ederim üstadım. Ben biraz da 50 yıllık olduğu için hoşlanıyorum bu aletten. Ama kaliteli bir replikanın da elimde olmasına Hayır demem şahsen 😀.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Est. Elbette vintage olması ve hatta NOS olması en muteber şey. Fiyatları uçuk olmadığı için ben de NOS veya kullanılmış almayı tercih ederim. Yanında kaliteli ekstradan bir de replikaya da hayır demem. Smile

Tapatalk mobile
!!! Rockabilly Forever !!!
@Turhan84 @yener @Selman @onurcakmak  @PisPorsuk Hepinize hayırlı olsun komşular, sağlıcakla kullanın. Darısı bizim başımıza Smile

@Saltuk komşum gerçekten İzmirli olası geliyor insanın, elinize sağlık çok şıklar.
(15/10/2016, Saat: 08:36)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Lorenzo teşşekkür ederim .
L-2 kodlu . 1966 senesine tekabül ediyor .

@serjames benimki ile yaşıtmış. L4 66 son tertip. Sizinkini görür görmez kanım kaynadı, çekiyor demek ki Smile
Teşekkürler arkadaşlar
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Son DIY fırça çalışmam

2d1pt80.jpg
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: