En Son Ne Aldınız ?
Bize yoh mi? Smile
Izmir'e mi taşınsak ne yapsak

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
(13/10/2016, Saat: 00:45)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @black08 olarak bildiğimiz Bülent Çakır üstadın eseri Big Grin.

A3Mg5q.jpg

(13/10/2016, Saat: 11:27)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşallah, nefis bushcraft, dağlarda bayırlarda iyi günlerde kullanın.
@black08 Bülent Çakır üstadın ellerine sağlık

(13/10/2016, Saat: 16:32)nacho_grande Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @black08 Bülentciğim Avrupa ve ABD malzeme ve işçilik standartlarında Türkiye' de alabileceğiniz en kaliteli Bushcraft bıçakları yapar.

Bende 6 tane Bushcraft' ı var, daha da alasım geliyor. Big Grin

(13/10/2016, Saat: 16:37)Arapaho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, çok güzel bıçak. Tabanca Tüfek Forumu'nun özel yaptırdığı bıçaklardan değil mi bu?

İyi dilekler için teşekkür ederim,

Aynı modeli tabanca tüfek forum içinde yaptım (seri numaralı toplamda 70 adet ) ama ondaki kabza bu değil yeşil pelesenk ve pimler standart dolu pim idi.

Devam eden iş trafiğim sebepli uzun soluklu bir iş oldu son 10 adet kaldı, sonrasında eğer bir vakit ayırabilirsem 1-2 ustura niyetim var Smile
(14/10/2016, Saat: 22:07)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İzmir grubu için hazırladığımız hatıra fırçalar tamam.
Saplar elyapımı zeytin ağacı, düğümler FS finest 2 band fan.
Organizasyonda büyük emeği geçen @ozgun41 ve @Gartbnx e ve fırçalar konusunda tecrübelerini benden esirgemeyen @tipsol a teşekkürler.

14lhgdg.jpg

ydjrq.jpg

Fırça sahipleri Akadir,Zeman,dikdik_s,Ayhanlılar,Ohtararan,Nani Kuş ' a şimdiden iyi günlerde kullanmalarını diliyorum Smile

Tüm komşular güle güle kullanın. Çok güzel görünüyorlar gercekten.
Saygılar.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
------
Çok güzel bir alet @serjames komşum. Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

(15/10/2016, Saat: 00:43)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel bir alet @serjames komşum.  Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

Saolun teşşekkür ederim , sizde .
(15/10/2016, Saat: 01:08)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saolun teşşekkür ederim , sizde .
Teşekkür ederim Smile. Slim güzel alet cidden. Zevkle kullanıyorum.

Ben daha denemedim fakat az çok tahmin edebiliyorum .
Ama kullanmaya kıyamıyorum Smile
Progress ile ilk perde 2 ikinci perde 1.5 yapıyorum. Özellikle 2 ayarda jileti yüzümde hissediyorum. Gillette Slim de ilk perdeyi 5 ikinci perdeyi 3 ile oluyorum. Jileti yüzünüzde hissetmiyorsunuz 5 ayarda bile. Kartuşlu olarak Blue 3 kullanıyordum. Çok yumuşak tıraşı vardı 2 perdede sinekkaydı oluyordu. Ama Blue 3 ile tıraş olduğumda akşam sakallar çıkıyordu hissediyordum. 24 saat sonunda yüzde bayağı sakal oluyordu. Slim aynı yumusaklığı veriyor. Çok affedici bir alet hem 2 perdede sinekkaydı yapıyor hem de tıraşımın etkisi 24 saat rahat sürüyor.

Ayarlılar vaz geçilmezim oldular resmen.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: