En Son Ne Aldınız ?
Kamp yeri neresi? Smile

Tapatalk mobile
!!! Rockabilly Forever !!!
Hocam biz unumuzu eledik, elegi astık. Şimdi deprestirmeyin actırmayın eski sandıkları Smile

2hg5ppl.jpg
4j7s4.jpg
(14/10/2016, Saat: 01:28)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam biz unumuzu eledik, elegi astık. Şimdi deprestirmeyin actırmayın eski sandıkları Smile

2hg5ppl.jpg
4j7s4.jpg

Didik komşum günaydın, dün gece dökmüşün bütün çeyizi Smile
Bir envanter alsak, sorularımız olabilir bıçaklarla ilgili Big Grin
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(14/10/2016, Saat: 01:28)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam biz unumuzu eledik, elegi astık. Şimdi deprestirmeyin actırmayın eski sandıkları Smile

2hg5ppl.jpg
4j7s4.jpg

Vay vay neler varmış buradaSmile Cold Steel'den seçmeler Rajah'lar, Gunsite'ler. Arkadaki makinalarda Kaptan Swing'in, Mister Blöf'ün kullandıklarından değil mi Big Grin
Daha once forumda bir yerde paylastıydım sunu da paylasayım, ama konuyu da daha kirletmek istemem. Bendekilerin yaklasık 3te1i
2ql98r5.jpg

Ben zevkimi aldım arkadaslar. Bunları yakın zamanda satmayı dusunuyorum. Sırf koleksiyon du hicbiri kullanılmadı.Sizlerin onerisi varsa nerede nasıl satarız diye om den yazmanızı rica ederim.
(14/10/2016, Saat: 15:15)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha once forumda bir yerde paylastıydım sunu da paylasayım, ama konuyu da daha kirletmek istemem. Bendekilerin yaklasık 3te1i
2ql98r5.jpg

Ben zevkimi aldım arkadaslar. Bunları yakın zamanda satmayı dusunuyorum. Sırf koleksiyon du hicbiri kullanılmadı.Sizlerin onerisi varsa nerede nasıl  satarız diye om den yazmanızı rica ederim.

İçlerinde Kzlyar bıçağı var mı? Az sayıda ve sadece kullanacağım bıçakları yaptırıyorum Kafkasya'daki ustalara, ancak orjinal Kzlyarlara hiç bir zaman hayır demem.

İçlerinde el yapımı ve sahada kullanılabilecek kalitede, tercihen Şam çeliği ve ustasının adı bilinen, varsa arkadaşlarla paylaşabilirim.
(14/10/2016, Saat: 15:15)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha once forumda bir yerde paylastıydım sunu da paylasayım, ama konuyu da daha kirletmek istemem. Bendekilerin yaklasık 3te1i
2ql98r5.jpg

Ben zevkimi aldım arkadaslar. Bunları yakın zamanda satmayı dusunuyorum. Sırf koleksiyon du hicbiri kullanılmadı.Sizlerin onerisi varsa nerede nasıl satarız diye om den yazmanızı rica ederim.

Saygıyla eğiliyorum komşum..
@dikdik_s
Dexter sezon finallerini kıskandıracak kadar bıçak var Smile
2ql98r5.jpg

Ben zevkimi aldım arkadaslar. Bunları yakın zamanda satmayı dusunuyorum. Sırf koleksiyon du hicbiri kullanılmadı.Sizlerin onerisi varsa nerede nasıl  satarız diye om den yazmanızı rica ederim.

Komşum çok emek var burada, bence dağıtma derim; ama illa dağıtacam diyorsan ustura(lar) ve 1-2 tane Büsse + Karambit' e talip olabilirim.
İzmir grubu için hazırladığımız hatıra fırçalar tamam.
Saplar elyapımı zeytin ağacı, düğümler FS finest 2 band fan.
Organizasyonda büyük emeği geçen @ozgun41 ve @Gartbnx e ve fırçalar konusunda tecrübelerini benden esirgemeyen @tipsol a teşekkürler.

14lhgdg.jpg

ydjrq.jpg

Fırça sahipleri Akadir,Zeman,dikdik_s,Ayhanlılar,Ohtararan,Nani Kuş ' a şimdiden iyi günlerde kullanmalarını diliyorum Smile
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: