En Son Ne Aldınız ?
(22/09/2016, Saat: 12:07)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine kasınmıs herkes. Sabunlar, Faenalar, Acqua Parma lar, MOser ler. Yolunuz yol degil bak soyluyorum dostlar dost acı soyler Smile

Saltuk alemin tek X3 u bende diye hava atıyordu, yediremedim. Bende soyledim. Smile
Maggards Purple Swirl Sentetik
Maggards Slant Kafa
İkon X3 Slant Kafa
2irmb2c.jpg

Üstat fırça çok güzelmiş güle güle kullanın. Keşke fazladan 1 tane daha alsaymışsınız biz de yararlanırdık

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(22/09/2016, Saat: 18:18)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat fırça çok güzelmiş güle güle kullanın. Keşke fazladan 1 tane daha alsaymışsınız biz de yararlanırdık

evet kargo da ucuza gelirdi 3e bölerdik Big Grin
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(22/09/2016, Saat: 18:39)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet kargo da ucuza gelirdi 3e bölerdik Big Grin

İyi olurdu tabi

Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Her eve lazim
f120a00b2b9ac5211df803704fbc7570.jpg
(22/09/2016, Saat: 17:55)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @OnLyTNT hocam ben de epeydir v3a dusunuyorum,siz memnun musunuz?

Ben bir sıkıntısını görmedim, gayet güzel bir kafa. Biraz saldırgan, DE89 gibi değil. Kaplaması filan gayet güzel 9.95 $fiyata.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Merkur futur gold almaya niyetlendim amazonda 66$ tr ye gonderen baska uygun bir mi bildiginiz
Tesekkurler
(23/09/2016, Saat: 15:20)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 28hdijn.jpg

@ayha-al üstad bu ne Big Grin Big Grin Big Grin
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
Abi koyden tereyag mı geldi soylemiyon valla bende merak ettim Smile Smile
ben birazda kalıp kaşara benzettim Smile
Zeytinyag sabunu mu?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: