En Son Ne Aldınız ?
(20/09/2016, Saat: 18:40)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlar da Fokion ve Vangelis'ten Midilli hatıraları. Koku numuneleri yakında foruma sürpriz olacak. Smile

2r7x0s5.jpg

Cihankeskin komşum saplar da yakiyormus hani ,Smile

288plpv.jpg

Made in Denmark. Daha önce hiç denemedim. Kullanıp göreceğiz. Değerli dostum @pisporsuk a hediyesi için teşekkürler.
AdP Intensa larim Smile
cead3bb71db2bab31f783b2aa870242d.jpg
1zn8m1g.jpg

Birde bunu aldım. İşte budur.
Saltuk kardeşimin bana sürprizi, Zenith domuz fırça. Çok mutlu etti beni sağolsun. Söylediği gibi kaliteli bir fırça, anında belli ediyor kendini.
1ee60dc4f788bfd1d70be93d130c42b7.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Yine kasınmıs herkes. Sabunlar, Faenalar, Acqua Parma lar, MOser ler. Yolunuz yol degil bak soyluyorum dostlar dost acı soyler Smile

Saltuk alemin tek X3 u bende diye hava atıyordu, yediremedim. Bende soyledim. Smile
Maggards Purple Swirl Sentetik
Maggards Slant Kafa
İkon X3 Slant Kafa
2irmb2c.jpg
(22/09/2016, Saat: 12:07)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine kasınmıs herkes. Sabunlar, Faenalar, Acqua Parma lar, MOser ler. Yolunuz yol degil bak soyluyorum dostlar dost acı soyler Smile

Saltuk alemin tek X3 u bende diye hava atıyordu, yediremedim. Bende soyledim. Smile
Maggards Purple Swirl Sentetik
Maggards Slant Kafa
İkon X3 Slant Kafa
2irmb2c.jpg

Fırça süpermiş çok beğendim, iyi günlerde kullanın

edit:
turuncu saplı var mı acaba? turuncu saplı sentetik fırça bakınıyorum bende Smile
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
http://www.maggardrazors.com/product-cat...tic-brush/

Bak kardes belki hosuna giden birsey gorursun. Wolfwhiskar ın var degisik fırcaları ama ben sentetige o parayı sahsen vermek istemem. Maggards ın bildigim 4 rengi var.
Şu Maggard' ın yeni başlıklarından benim de almam lazım.
Haydi hayırlı tıraşlar...
@Chinaski gule gule kullan kardesim.
@dikdik_s yarin beğenmeyip satacagi icin yine tek bende olacak Wink
@OnLyTNT hocam ben de epeydir v3a dusunuyorum,siz memnun musunuz?
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: