En Son Ne Aldınız ?
(29/06/2016, Saat: 19:14)teddy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yer olaydı iyiydi, olmayınca sıhıntı olcak biraz,

damascus üstadın sert denemelik 1.5 kg kadar sabunlarından..

esozy8.jpg

Güle güle kullanın, bana da yeni üretim mango geldi ama ildışında oluğum için kullanamadım. Kullanmak için sabırsızlanıyorum. Yeni üretimde kıvam tam yerini bulmuş, saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(28/06/2016, Saat: 20:59)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ra1ent.jpg

Komşum hayırlı olsun, güle güle kullanın. Yalnız çok merak ediyorum bu WH' nin olayı nedir? Yabancı forumlarda çok fazla denk geliyorum. Kokusu mu cezbediyor insanları, yatıştırıcı etkisi mi çok iyi? Biraz bilgi verirseniz sevinirim. Görüşmek üzere.
15 Perdede Yakın ve Temiz Tıraş Uzmanı
(29/06/2016, Saat: 20:57)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın, bana da yeni üretim mango geldi ama ildışında oluğum için kullanamadım. Kullanmak için sabırsızlanıyorum. Yeni üretimde kıvam tam yerini bulmuş, saygılar.

Kesinlikle

Sıhhatler dilerim üstadım

Kıvama çok takılmadım aslında hepsinde çok kolay yakaladım kıvamı.

10 sn yüklediğim sabunu yüzde köpürtme ile dakikalarca kokusunu içime çekiyorum.

SC1 sanırım favorim oldu, bişeyler çekiyo beni bu sabuna Big Grin
(29/06/2016, Saat: 19:14)teddy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yer olaydı iyiydi, olmayınca sıhıntı olcak biraz,

damascus üstadın sert denemelik 1.5 kg kadar sabunlarından..

esozy8.jpg

Hay maşallah üstadım gülü gülü kullanın Big Grin Big Grin
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
(29/06/2016, Saat: 21:03)Reblica Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hayırlı olsun, güle güle kullanın. Yalnız çok merak ediyorum bu WH' nin olayı nedir? Yabancı forumlarda çok fazla denk geliyorum. Kokusu mu cezbediyor insanları, yatıştırıcı etkisi mi çok iyi? Biraz bilgi verirseniz sevinirim. Görüşmek üzere.

Kokusu kesinlikle cezbedici kısmı değildir emin olun. Smile Alkol olmayıp da antibakteriyel etkisi olan güzel yatıştıran bir madde sadece. Tavsiye ederim.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(29/06/2016, Saat: 23:15)corpus36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hay maşallah üstadım gülü gülü kullanın  Big Grin  Big Grin

Bu daha başlangıç

Nihahaha hahahaaaa Big Grin Big Grin
Sonunda dalış elbisemi yenileyebildim. Çok güzel esnek bir elbise. Fiyatı da iyi geldi. Hood Holder'ı da iyi düşünmüşler.

4l3c0.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(29/06/2016, Saat: 23:43)teddy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu daha başlangıç

Nihahaha hahahaaaa Big Grin  Big Grin

Başlangıç böyleyse sonunu düşünmek bile istemiyorum zira sonunu düşünen kahraman olamaz Big Grin Big Grin Big Grin
(30/06/2016, Saat: 00:12)corpus36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başlangıç böyleyse sonunu düşünmek bile istemiyorum zira sonunu düşünen kahraman olamaz   Big Grin   Big Grin  Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Komutan logar mı Big Grin Big Grin
(30/06/2016, Saat: 00:13)teddy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

Komutan logar mı  Big Grin  Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin
Lan Se.... Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: