En Son Ne Aldınız ?
Teşekkür ederim beyler tavsiyeler için, bakalım da microsd arayışındayım şimdi. 4k için hızlı bişeyler lazımmış.

@saygin hocam ekipman şöyle;

-A6000
-Minolta 50mm 1.7 / MD adaptör
-Sigma 30mm 1.4 E Mount
-Gopro Hero 4 Black Edition
-Manfrotto Pixi Mini
(25/06/2016, Saat: 20:16)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim beyler tavsiyeler için, bakalım da microsd arayışındayım şimdi. 4k için hızlı bişeyler lazımmış.

samsung pro 64 gb önerebilirim.
fiyatı n11 de uygun,

Loccitane önünden geçmek gibi bi hataya düştüm
4tq82q.jpg
(25/06/2016, Saat: 20:27)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: samsung pro 64 gb önerebilirim.
fiyatı n11 de uygun,

Ben de onu düşünüyorum, pazartesi geçeyim bari siparişi. Teşekkür ederim.
Merhaba dostlar,
Bugün yine bit pazarından aldığım ürünün heyecanını sizlerle paylaşmak istedim.

Yer: Dolapdere bit pazarı
Fiyat: 1 TL

Fazlası ile kirli ve sabun artıkları vardı, hatta alttaki yazısını okuyabilmek için hafifçe  kazımam gerekti.
Z 1 yazıyor, yanlışım yok ise 1979 ilk çeyrek.

dc7911.jpg

104gfb6.jpg

5b4fev.jpg
İngiltere kralı, rahmetli başkan kennedy, tacsız kral pele, backenbauer, kaleci mayer, nadia komanaçi, brigitte bardot, fenerbahçeli cemil. Hepsi şöhretlerini bu bıçaga borçludurlar
5b8c7d3fe9f27ac9b36ffca5953c6156.jpg
İmpadan cuma gunu verdigim siparis bugun teslim edildi. Forumda hep anlatildigi gibi koku hakikaten möhkemmişSmile
ra1ent.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Yer olaydı iyiydi, olmayınca sıhıntı olcak biraz,

damascus üstadın sert denemelik 1.5 kg kadar sabunlarından..

esozy8.jpg
(29/06/2016, Saat: 19:14)teddy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yer olaydı iyiydi, olmayınca sıhıntı olcak biraz,

damascus üstadın sert denemelik 1.5 kg kadar sabunlarından..

esozy8.jpg
Hayırlı olsun @teddy. Hepsini 2,3 tıraş denemeniz bile 1, 1.5 ay sürecek Smile
(29/06/2016, Saat: 19:29)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @teddy. Hepsini 2,3 tıraş denemeniz bile 1, 1.5 ay sürecek Smile

Bazıları sert bazıları yumuşak, damascus üstad kızmazsa artisan olarak nitelendireceğim

Her kase açılışında ayrı bi heyecan, yeni bi tad, koku, doku farklılığı söz konusu Big Grin

İnşaallah hakkını veririm hepsinin Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: