En Son Ne Aldınız ?
en son alınan lar raporu.
Tıraş mevzunda cold river ve caties bubbles
oqk9hc.jpg

E sigara olayında (dostlar sigarayı bıraktım, e sigaraya gectim su anki onceligim o konu oldugu icin bu aralar forum u aksatıyorum, gecici bir donemdir af eyleyiniz.)
Yeni mod umuz cuboid geldi, bir onceki modumu Vtc mini mi, kısmetse esimi de esigaraya gecirerek ona veriyorum.
2ebwbwg.jpg

Not: @Akadir abi hayırlı olsun sonunda almısın feather ı. Darısı basımıza
(14/06/2016, Saat: 13:45)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 6n9D3E.jpg

Hocam, nereden aldınız? Kaça mal oldu?
@dikdik_s Üstadım teşekkürler. Tahmin ettiğimden güzel çıktı.
Görmenizi isterim. Smile
@AKadir hocam güle güle kullanın ilk tıraşınızı oldunuzmu ?

@dikdik_s hocam güle gülekullanın sabunlara yönelik bir inceleme bekliyoruz
Siğarayı bırakmana sevindim eşinizde tez Zaman'da bırakır darısı biz siğara içenlerin başına
@AKadir üstad, hayırlı olsun, güle güle kullanın. Aldığınız ustura benimde hep kafamı çeliyor. Kendimi zor tutuyorum. Bir tane jiletli usturam var ama bu Feather bir başka Smile
@dikdik_s üstad, iyi günlerde kullanın sabunlarınızı. Bir e-sigara forumu var galiba, bu aralar orada mı takılıyorsunuz?
@Nani Kuş
@msakalli
Teşekkürler.
Featheri aslında burun, kulak altı gibi yerleri düzeltme amaçlı almıştım. Ufaktan başlar aşağı doğru da ineriz demiştim. Smile
Ağız yapısından dolayı SS ustura ile kendini kesmek, diğer jiletlilere göre daha zor diye anlıyorum.
Biraz oynadım, geçiş yapmaya çok elverişli.
Bence boşa harcanmış para değil.
(14/06/2016, Saat: 14:39)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s üstad, iyi günlerde kullanın sabunlarınızı. Bir e-sigara forumu var galiba, bu aralar orada mı takılıyorsunuz?

cok guldum, aynen oyle. Yalnız su aralar aynı bu forumun ilk donemi gibi paylasım yapmadan cok okuyucuyum. ogreniyorum.
İki kült
6bff948484580d65a1cd65e6142109f8.jpg
Seamaster & Fat boy çok karizmatik bir ikili olmuş, keyifle kullanın.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: