En Son Ne Aldınız ?
tabi ki hocam ayni koku kucuk farklar var.madem as arayisiniz var kullanmadiysaniz myrsol a da bakin derim
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Sağolun @Saltuk üstadım. Myrsol da hedefler arasına girdi o zaman Smile.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
rtetft.jpg
@emrah06 hocam çok seveceksiniz çok güzel bir fırça iyi günlerde kullanın. Kaç numara aldınız ?
@cihankeskin hocam iyi tüttürmeler . Humidorunuz çok albenili .
@cihankeskin Üstadım güzelmiş. Keyifle kullanın.
@emrah06 sağlıkla kullanın.
(12/06/2016, Saat: 18:58)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @emrah06 hocam çok seveceksiniz çok güzel bir fırça iyi günlerde kullanın. Kaç numara aldınız ?

Çok teşekkür ederim. Fırça konusunda pek tecrübeli değilim. İmpa'da 1 ve 3 numaralar vardı. Sap ergonomisini beğendiğim ve yüzde köpürtürken kullandığım Semogue 620 ile hemen hemen aynı boyutlarda olması nedeniyle 1 numarayı tercih ettim. Henüz kullanmadım ama ele alınınca muazzam bir kalite hissi uyandırıyor.
(12/06/2016, Saat: 19:47)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin Üstadım güzelmiş. Keyifle kullanın.
@emrah06 sağlıkla kullanın.

Çok teşekkür ederim.
(12/06/2016, Saat: 03:14)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam hayırlı olsun, imkanlar el verdikçe Romeo Juliette purosu içiyorum memnunum winston churchilller nasıllar hep merak etmisimdir. Sigara/tütün de içer misiniz?

Romeo y Julieta benim favorilerimden değil aslında. Humidor'da gördüğünüz üzere 4 tane tubo var sadece. Benim favori purom Avo Uvezian. Tavsiye ederim. Churchill'leri ben de yeni aldım. Davidoff üretimiler. Davidoff'un çoğu purosundan çok memnunum bunun da başarılı olduğunu tahmin ediyorum. Deneyince detaylı yazarım.
Sürekli bir sigara içicisi değilim. Zaman zaman içerim ama zaten nadir içtiğim için puro içiyorum. Bir de nargile severim. Zamanında sarma tütün ve İsveç'te yaşarken Snus kullanırdım. Şuan tek tüketimim puro neredeyse.

(12/06/2016, Saat: 03:14)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin
Hocam sen ne yaptın yaw. Simdi paylasılacak olay mı bu. 4 gun oldu e sigara ile sigarayı bıraktık, ozendiriyorsun adamı. Cok guzel olmus. Zevkli icimler dilerim.

Teşekkürler komşum. Vallahi puro sigara gibi değil. Smile

(12/06/2016, Saat: 04:03)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin hocam, zaten purolara karşı bir ilgim var, haftada 1-2 takılırım. Bazen uzun süre içmem. Oldu mu şimdi bu?  Smile Keyifle tüttürün  Smile

Çok teşekkür ederim. Ufak bir humidor edinip düzgün nemlendirilmiş bir puro tüketmek paha biçilmez. Bence denemelisiniz.

(12/06/2016, Saat: 19:00)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin hocam iyi tüttürmeler . Humidorunuz çok albenili .

Teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun.

(12/06/2016, Saat: 19:47)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin Üstadım güzelmiş. Keyifle kullanın.

Teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
6n9D3E.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: