En Son Ne Aldınız ?
(19/03/2016, Saat: 20:43)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @recklesstr Güzel günlerde kullanın koleksiyon büyüyor  Smile
Shark yarimlar berbere hediye mi ense tıraşı için Smile

Teşekkür ederim ihtilaf üstadım, koleksiyon büyüdükçe rotasyon sıklığı azalıyor. Bazı tıraş aletlerine kıyak geçiyorum ayda 2 kez kullanıyorum Smile Shark yarım jilet aslında sizin de belirttiğiniz gibi berberlerin ense alırken kullanmayı sevdiği bir jilet lakin ben günlük tıraşta kullanma amacıyla almıştım Big Grin Asco'nun yokluğunda idare etme düşüncesiyle aldım. Sırada perma-sharp yarım var.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
@recklesstr komşum hayırlı olsun , maşallah piyasada shick bırakmıyacaksınız bu gidişle biz neyi alıcaz Big Grin
İyi günlerde kullanın Big Grin
(19/03/2016, Saat: 22:42)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @recklesstr komşum hayırlı olsun , maşallah piyasada shick bırakmıyacaksınız bu gidişle biz neyi alıcaz  Big Grin
İyi günlerde kullanın  Big Grin

Teşekkür ederim üstadım Big Grin Schick'in piyasası düşük ve bol miktarda var, uygun fiyata muhakkak denk gelir komşum Wink
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Hayirli olsun
23wa60x.jpg

Sanırım bu sefer aldım Mergress, eger bir aksilik cıkmazsa.
3 aydır pesindeyim yok arkadas piyasada uretmiyorlar artık herhalde. Neyse temiz buldum bir amerikalı amcamızdan sagolsun.
@dikdik_s üstad hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Ben de Geo F. Trumper Sandalwood Skin Food 200 ml. ile Prospectors Gold Rush Hair Pomade aldım bu hafta. Her ikisi de önceden memnun kaldığım ürünlerdi, keşke temini bu kadar güç olmasa..
Acta est fabula, plaudite.
@Bruce
Abi bakalım Geo F. Trumper hic kullanmadım. Güllü sabunu siparis verdik yolda merak ediyorum nasil bir urun diye. Sanırım siz 2ci almıs oldugunuza gore memnun kaldınız firmanın kalitesinden.
@dikdik_s ustad hayirli olsun
@dikdik_s Üstadım;
Şimdiden sağlıkla kullanın.
Ama bir tane daha yokmuydu ? Smile

(21/03/2016, Saat: 02:17)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 23wa60x.jpg
Sanırım bu sefer aldım Mergress, eger bir aksilik cıkmazsa.
3 aydır pesindeyim yok arkadas piyasada uretmiyorlar artık herhalde. Neyse temiz buldum bir amerikalı amcamızdan sagolsun.
(21/03/2016, Saat: 02:47)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Bruce
Abi bakalım Geo F. Trumper hic kullanmadım. Güllü sabunu siparis verdik yolda merak ediyorum nasil bir urun diye. Sanırım siz 2ci almıs oldugunuza gore memnun kaldınız firmanın kalitesinden.

Üstad bu ikinci skin food olacak. İyi bir tıraş sonrası, özellikle TOBS Sandalwood Cologne ile çok iyi ikili oluyorlar. Ben epey memnun kaldım, ama diğer skin food ürünleri nasıldır bilmiyorum hiç.
Acta est fabula, plaudite.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: