En Son Ne Aldınız ?
@Saltuk hocam hayırlı olsun.Sabır işi
(19/03/2016, Saat: 01:00)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkur ederim @nani kuş hayirli olsun @serjames

Saolun @Saltuk hocam , sizin fs de hayırlı olsun 26 mm büyük ihtimalle gel de beni kullan diyor pufuduk Smile
(19/03/2016, Saat: 01:04)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Serjames sakalları yaglıyoruz dimi az sonra günün traşında karelerini göreceğiz sonrasında afili bir inceleme bekliyoruz Smile

Big Grin Smile hocam hayal kırıklığı yaratmak istemem bir gün daha sabret pazara gillette dünne klinge blade ile birlikte yanında da gırnata güzel bir inceleme ile foto gelecek Allahın izniyle Smile

İyi akşamlar ,,,
Sagolun dostlar. 26 mm manchurian. Ilk hali bile yumusak keratanin. Kullandikca yorum yazarim. Fs den alisveris yapmayi dusunen varsa pazarlik yapsin. Bu fircada da 50 lira kadar indirim yapti satici
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(19/03/2016, Saat: 01:36)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sagolun dostlar. 26 mm manchurian. Ilk hali bile yumusak keratanin. Kullandikca yorum yazarim. Fs den alisveris yapmayi dusunen varsa pazarlik yapsin. Bu fircada da 50 lira kadar indirim yapti satici

Hocam umarım ileride bir sıkıntı olmaz yalan yok finest badger 24 mm den çok memnunum fakat iki hafta öncesinde knot elimde kalınca hayal kırıklığı yaşamıştım , izbe komşumun tespiti ile knot kendinden iki mm kadar büyük bir yuvaya yerleştirildiğini tespit etmiştik , ardından etrafını iki kez kağıt parçasıyla çevirip yapıştırdım eskisinden sağlam oldu .
Umarım sizde böyle sıkıntılar olmaz .
Tekrar hayırlı olsun , iyi günlerde kullanın Wink
Komsum benim ikinci fs fircam bu, diger 2band finest da bir sikinti yasamadim acikcasi. Tabi premium markalara gore bu tarz seylerin yasanma olasiligi yuksek olabilir biraz daha hallettiyseniz sikinti yok. Firmaya da durumu bildirin bence cunku gordugum kadariyla surekli kendilerini gelistirmeye calisiyorlar.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(19/03/2016, Saat: 01:45)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum benim ikinci fs fircam bu, diger 2band finest da bir sikinti yasamadim acikcasi. Tabi premium markalara gore bu tarz seylerin yasanma olasiligi yuksek olabilir biraz daha hallettiyseniz sikinti yok. Firmaya da durumu bildirin bence cunku gordugum kadariyla surekli kendilerini gelistirmeye calisiyorlar.

Hocam benimki çok sık başıma gelen geleneksel şansızlığım .
Vallahi bildiricemde üşeniyorum , özür olarak bir fırça daha veya scuttle göndericeklerse başka tabi Big Grin
(19/03/2016, Saat: 01:30)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aersin
futurla tıraş olunuyomu ya  Rolleyes
Camcı çekici olarak ceviz falan kırarken iyi oluyo,tıraşı nasıl acaba Big Grin
Ustura olayı da bitti galiba Smile

Bıyıklı iken futur oluyor, yoksa iş uzuyor Smile Ustura olayını bir kaç kez kendimi doğrayınca biraz askıya aldım, geniş vaktim olduğunda ise Feather usturam var onu kullanıyorum en fazla.
Kendimi doğramak demişken; bir kaza sonucu sağ el başparmağımı biraz derince kestim, zaten usturayı pek sağlıklı tutamıyorum henüz, zaman gerek Smile

Bütün bunların ötesinde; başta İstanbullu arkadaşlar olmak üzere tüm ülkemize başsağlığı diliyorum.
P_20160319_145059.jpg
P_20160319_144924.jpg
Schick'in bu modeli jileti epey mild tutuyor, schick dial ayar 2-3'e denk gibi, yarınki tıraşta modifiye perma-sharp ile test drive yapınca durum netleşir. Etna tıraş aleti de epey hırpalanmış, neredeyse %20 pirinç %80 krom oranı mevcut.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
@recklesstr Güzel günlerde kullanın koleksiyon büyüyor Smile
Shark yarimlar berbere hediye mi ense tıraşı için Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: