En Son Ne Aldınız ?
(07/03/2016, Saat: 14:56)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KAYHAN
Baba balck beauty hayırlı olsun, nereden aldınız ebay mi. Temiz ve son donem (alt plate plastik) makinelerden. Gule gule kullanın.

Evet arkadaslar bu da bugun elime gecen bendenizin Slimi. Daha güzelleri sizlerin olsun.

28snaq0.jpg
iw5i4x.jpg
Selam,
Bu iki aletide eskiciden aldım ,ikiside oldukça yeni çıktı ,black beauty kullanılmamış gibi duruyor üstünde sabun kalıntısı bile yok ,yada kullanan çok titizmiş.
(07/03/2016, Saat: 14:56)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KAYHAN
Baba balck beauty hayırlı olsun, nereden aldınız ebay mi. Temiz ve son donem (alt plate plastik) makinelerden. Gule gule kullanın.

Evet arkadaslar bu da bugun elime gecen bendenizin Slimi. Daha güzelleri sizlerin olsun.

28snaq0.jpg
iw5i4x.jpg

Güle güle kullan. Harika gözüküyor Tongue
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Sagolun dostlar daha iyileri sizlerin olsun.

Kayahan kardes turkiyede mi yasıyorsunuz. Bizde eskicilerde varmı bu tarz aletler hic ummuyordum. Tesekkurler cevap icin
@AKadir üstaddan aldığım Simpson Duke 3 Best Badger fırça ve @utunc üstad ile takas sonucu aldığım MWF sabun ile ilk tıraşımı az önce oldum. Sonuçlar üst düzey. Fırça içinde köpük saklamıyor, çok rahat sabun yüklendi, tasta bir kaç çevirmeyle kallavi bir köpük çıktı ortaya, düğüm çapı da benim için ideal, sabun ise anlatıldığı kadar var. Şap testinden başarıyla geçti, en ufak bir yanma dahi mi olmaz, işin garip tarafı kokusunu da sevdim. Her ikisi de demirbaş pozisyonda bundan böyle tıraşlarımda. Üstadlara teker teker teşekkürü borç bilirim. Sağolun  Smile
Acta est fabula, plaudite.
Maggard Razorstan Caties Bubbles ve Barrister and Mann sample'lari...
CB Grapefruit yoğun narenciye kokusu. La Terre Verte güzel ama forumlardaki o taze nemli toprak çimen kokusunu alamadım. Jardin D'or güzel çiçek kokusu ama feminen geldi bana. B&M Lavanille yoğun vanilya kokusu. Bay Rum ağır karanfil kokusu. Vetyver Santal güzel şekilde sandal ağacı kokusu.Latha için forumlarda yoğun iyot kokusu deniyor, bana gelmedi ama kokusunu beğendim,fresh. Cheshire de bir mentol kokusu var ama Proraso tarzı değil,ben çok beğenmedim. Seville limon bazlı gibi,eski berber kokusuna benziyor, beğendim.66177bbe9a6b534bf2e66b36c02dca3d.jpgf92d3076ee9e0258f302d3844c4488df.jpg
(08/03/2016, Saat: 22:50)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @AKadir üstaddan aldığım Simpson Duke 3 Best Badger fırça ve @utunc üstad ile takas sonucu aldığım MWF sabun ile ilk tıraşımı az önce oldum. Sonuçlar üst düzey. Fırça içinde köpük saklamıyor, çok rahat sabun yüklendi, tasta bir kaç çevirmeyle kallavi bir köpük çıktı ortaya, düğüm çapı da benim için ideal, sabun ise anlatıldığı kadar var. Şap testinden başarıyla geçti, en ufak bir yanma dahi mi olmaz, işin garip tarafı kokusunu da sevdim. Her ikisi de demirbaş pozisyonda bundan böyle tıraşlarımda. Üstadlara teker teker teşekkürü borç bilirim. Sağolun  Smile

@Bruce Üstadım;
Memnun kalmanıza emin olun sevindim.  Smile
Gülerek, sağlıklı tıraşlarda kullanın.
(08/03/2016, Saat: 23:06)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Bruce Üstadım;
Memnun kalmanıza emin olun sevindim.  Smile
Gülerek, sağlıklı tıraşlarda kullanın.

Üstadım fırçayı öyle yerdiniz ki Duke 3 dile gelip "Yeter vurmayın abiler" diyecekti Smile Şaka bir yana ilginiz, iyi niyetiniz ve beyefendiliğiniz gerçekten takdire şayan.
Acta est fabula, plaudite.
Sonunda geldi. Murat Bey'e çok teşekkürler. Denemek için sabırsızlanıyorum.

292sm8p.jpg
34s1e2o.jpg
3176x3c.jpg
nfn2x.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
hayirli olsun
Gurur duydum.

6ef84a4bccaa576493cb3ec5360ac63c.jpg

0e1791afd51b7040d951c6e790a87fdd.jpg

8a4caf4f2c979e8bd38ac428f4c313a2.jpg

6c1c391e78752ce8be0dadbad4595737.jpg

aeabb3b29f4439ca300c4c6181e26805.jpg