En Son Ne Aldınız ?
Estağfurullah @serjames komşum. Rahat olun her iki tercih te sizi yarı yolda bırakmaz. Aleksey'e kulak verin siz, çok zor yanıltır sizi Smile.
Haklısınız @btoprak komşum , @Aleksey net cevap vermiş .
Ama özellikle size verdiğim zahmet ve destekleriniz için ayrıca teşekkür ederim .

İyi akşamlar ,
İyi akşamlar @serjames komşum.
(06/03/2016, Saat: 00:49)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadlar size zahmet bir ortak fikre varsanız bende bu gece rahat uyusam , bu şekilde devam ederse piyasa daki her fırçayı almam gerekecek  Big Grin  Big Grin   Fırça  Fırça  Fırça
@serjames
Tahmin ediyorum, geçmiş zaman -en az- bir gece uykusuz kalmana sebep bir hatun kişiydi.
geleneksel tıraş ne menem şey arkadaş, kız yerine tıraş fırçası koyuyor  Tongue
her ne ise bu dönüşümü yaratan, korkarım ben arkadaş.
Havaların ısınması sebebiyle daha ferah, bahar/yaz kokularına geçmek düşüncesiyle Acqua Di Parma Colonia, Saponificio Varesino 70th Anniversary tıraş sabunu ve aftershave siparişi geçtik.
Acta est fabula, plaudite.
(06/03/2016, Saat: 02:28)t.macgyver Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames
Tahmin ediyorum, geçmiş zaman -en az- bir gece uykusuz kalmana sebep bir hatun kişiydi.
geleneksel tıraş ne menem şey arkadaş, kız yerine tıraş fırçası koyuyor  Tongue
her ne ise bu dönüşümü yaratan, korkarım ben arkadaş.

O kadar değil be komşum , vur dedik öldürüdün Big Grin
10o1xdc.jpg

Crsw turkiye ye gonderim yapmadigi icin icimde kalan bir sabundu. Sagolsun @naayi ustad yardimimiza kostu

Plissoft monster 4 gunde elime gecti, sasirtti
Oc merkur almaya karar verince @turhan84 hocamdaki 11c yi alacaktım sonra baktim ki sapi 37c ile ayni 15c aldim. Mazur gorur umarim
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
İyi akşamlar,
Bugün bunları aldım.

99nf28.jpg
29protk.jpg
wwlmvs.jpg
5buzvn.jpg
qzodg0.jpg2yw90es.jpg
@KAYHAN
Baba balck beauty hayırlı olsun, nereden aldınız ebay mi. Temiz ve son donem (alt plate plastik) makinelerden. Gule gule kullanın.

Evet arkadaslar bu da bugun elime gecen bendenizin Slimi. Daha güzelleri sizlerin olsun.

28snaq0.jpg
iw5i4x.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: