En Son Ne Aldınız ?
Üstadlar size zahmet bir ortak fikre varsanız bende bu gece rahat uyusam , bu şekilde devam ederse piyasa daki her fırçayı almam gerekecek Big Grin Big Grin Fırça Fırça Fırça
Samimi söylüyorum ben yazana kadar bir bakıyorum iki üç yorum daha yazılmış. Yani öyle bir kumpas filan yok, tamamen spontane. Bu arada Retro öyle ayrılacak bir fırça görüntüsü vermedi bana. Taş gibi fırça. Ama Thater gibi bir geçmişi yok. Thater'ın işi bu. Retro belki yarın bu işi bırakır kim bilir Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Karar verildi Big Grin , kendimi insiyafitimi önde tutarak Rolleyes bu işe noktayı koydum .
Thater fırçada karar kıldım . Fakat @koolandgang komşum son bir sorum olucaktı size , şimdi dediğim gibi sapın çok büyük olması şart değil orta boyda olsa yeter . Dediğim şartlarda (omurgalı ve yumuşak olması tercih edilir)hangi modeli tavsiye edersiniz ?
@serjames hocam son noktayı vurasıya kadar işin peşini bırakmayın Smile
Belirleyici olmak istemiyorum ama size Retro Deluxe daha uygun duruyor. Zaten bir müddet sonra Thater da alacaksınız Smile
O zaman umarım birileri size bu soruları sorar, siz de şu an ki durumumuzu anlarsınız Big Grin
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(06/03/2016, Saat: 01:05)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames hocam son noktayı vurasıya kadar işin peşini bırakmayın Smile

Hocam gaz verme millete zar zor durdu yorum yağmuru , aman diyim bize uykuyu haram etmeyin Big Grin Big Grin Big Grin
(06/03/2016, Saat: 01:10)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belirleyici olmak istemiyorum ama size Retro Deluxe daha uygun duruyor. Zaten bir müddet sonra Thater da alacaksınız Smile
O zaman umarım birileri size bu soruları sorar, siz de şu an ki durumumuzu anlarsınız  Big Grin

Hocam kafayı yedim bir onu övüyorsunuz bir diğerini bu gidişle ya kafayı yiyeceğim yada tableti parçalayacağım.
Daha fazla yormayın beni gözünüzü seveyim Big Grin Big Grin
(06/03/2016, Saat: 01:14)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam kafayı yedim bir onu övüyorsunuz bir diğerini bu gidişle ya kafayı yiyeceğim yada tableti parçalayacağım.
Daha fazla yormayın beni gözünüzü seveyim  Big Grin  Big Grin

SmileSmile.
Artık soru filan yok son noktayı koydum thater (@Nani kuş). Ha hangi model almam konusuna gelince bu gecenin dışında başka bir zaman yine soru sorarım (@koolodang )Big Grin  Big Grin  Big Grin

Herkese ( @btoprak , @koolandgang , @Nani Kuş , @ihtilaf , @Aleksey ) destekleriniz ve yorumlarınız için çok teşekkürler ,

İyi akşamlar  Blush
(05/03/2016, Saat: 22:35)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorunuz sadece bu iki komsumuza degilse ben Thater alin derim, bilinirligi ve gecmisi daha saglam bir marka. Bu demek degildir ki Retro kotu, sadece daha guvenli bir tercih olur nacizane. Smile

Noktayı koymuş @Aleksey komşum fakat yorumu daha yeni görüyorum . Bu da bizim çilemiz Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: