En Son Ne Aldınız ?
99oyrs.jpg
(07/03/2016, Saat: 14:56)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 28snaq0.jpg

@dikdik_s
Çok güzel ve zevkli olmuş. İyi tıraşlarda kullanın.
@dikdik_s hayırlı olsun komşum , çok şık duruyor Smile
@serjames, @AKadir

Abiler cok tesekkurler, birde yine renklerini benim sectigim bir fatboy umuz gelecek kısmetse, onunla beraber klasik gillette isini noktalıyorum babalar. Redtip imizde var.
Bu old type, new type vs. olaylarını pek kafam basmadı. Onlarda agresif bildiginiz var ise haber ederseniz sevinirim. Zira redtip oyle agresif bir makine cıkmadı bilginize.
Saygılar
(07/03/2016, Saat: 16:21)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames,  @AKadir

Abiler cok tesekkurler, birde yine renklerini benim sectigim bir fatboy umuz gelecek kısmetse, onunla beraber klasik gillette isini noktalıyorum babalar. Redtip imizde var.
Bu old type, new type vs. olaylarını pek kafam basmadı. Onlarda agresif bildiginiz var ise haber ederseniz sevinirim. Zira redtip oyle agresif bir makine cıkmadı bilginize.
Saygılar

Redtip agresif diye geçiyor fakat dediğiniz gibi tam agresif değil , benim kanaatim ej de89 dan biraz daha agresif o kadar .
Komşum sakıncası yoksa aldığınız sitenin de linkini paylaşabilir misiniz .

İyi günler,
(07/03/2016, Saat: 16:21)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames,  @AKadir
Abiler cok tesekkurler, birde yine renklerini benim sectigim bir fatboy umuz gelecek kısmetse, onunla beraber klasik gillette isini noktalıyorum babalar.

@dikdik_s
Fotolarını bekleriz.
İşte tam o nokta, ortadan yarılma noktamızdır. Big Grin Big Grin
@serjames
Kardesim ozellikle kutularının yanında cektim resimleri nerden alındıgı gozuksun diye ama ben adreside vereyim. Yalnız posta ucretleri pahalı bilginize. Gonderim sureside bazen 2 ayı buluyor size ulasması. Zira 1 aylık bir sıra oluyor size ozel urunun hazırlanması. Ayrıca bunlar sırf boya degil, ismini unuttum gun kote olabilir, silahlarda kullanılan ısı ile sabitlenen ozel bir boyadır. Bazılarına gore altın, nickel gibi kaplamalardan cok daha dayanıklı. Temizlik olarak da suya tutunca akıp gidiyor entresan teflon gibi bir malzeme.
http://deltaechorazors.bigcartel.com/cat...dge-razors

@Akadir
Abi bu isi noktalıyorum babalar yazarken, bana tepside yemek getirmis esimin yeter artık tıraş malzemesi diyen aynı kişinin, belki goz ucuyla ekranda yazdıklarımı gorur, dusuncesi ile valla alakası yok. Tongue Big Grin Big Grin
14w50tx.jpg
@dikdik_s çok güzel olmuş. Güle güle kullanın. Delta Echo'ya bazen benim de gözüm kayıyor.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@dikdik_s süper olmuş. İyi günlerde kullanın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: