En Son Ne Aldınız ?
(10/02/2016, Saat: 01:49)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam iyi günlerde kullanın
Ben dün İzmir forum ikea mağazasında aradım bulamadım görevli de yok bizde dedi anladığına bile şüpheliyim ya mutfak reyonunu santim santim gezdim gene yok

Teşekkürler komşum. Sağ olsun hafta sonu Ankara İkea'ya giden bir arkadaşım aldı benim için. Aslında internet sitelerinde satışı var ama saçmalamışlar resmen. Çünkü 100 TL.'nin altına 13 TL. kargo ödeniyor. Kapların fiyatı 20 TL. Bu durumda 13 TL. kargo ücreti bana çok mantıklı gelmiyor. Umarım en kısa sürede bulursunuz. Bakalım sabun basınca nasıl olacak? Görsellik güzel de sabunları koruyabilecek mi acaba?
(10/02/2016, Saat: 12:02)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum. Sağ olsun hafta sonu Ankara İkea'ya giden bir arkadaşım aldı benim için. Aslında internet sitelerinde satışı var ama saçmalamışlar resmen. Çünkü 100 TL.'nin altına 13 TL. kargo ödeniyor. Kapların fiyatı 20 TL. Bu durumda 13 TL. kargo ücreti bana çok mantıklı gelmiyor. Umarım en kısa sürede bulursunuz. Bakalım sabun basınca nasıl olacak? Görsellik güzel de sabunları koruyabilecek mi acaba?
Ikea'nin kapları çok güzel. Genişliği sabun yüklemek için yeterli. Ancak derinliği biraz daha fazla olsaymış keşke.
Qed ve mama bears brute ten sonra alt innsbruck u de hallettik. @LordSparhawk ustad'a tesekkurler.

246ufr7.jpg
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(10/02/2016, Saat: 13:04)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Qed ve mama bears brute ten sonra alt innsbruck u de hallettik. @Lord Sparhawk ustad'a tesekkurler.

246ufr7.jpg

Saltuk Bey ürünlerinizi keyifle kullanırsınız umarım.
Alt Innsbruck mesaj atıyor ara sıra ürünlerimizi satmak istermisiniz diye ama bazı çekincelerim var ürünün kokusu ve fiyatı hususunda.Kullandıysanız kolonyası ve emülsiyonu hakkında ne söyleyebilirsiniz ?
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@Saltuk komşum alt innsbrucku güle güle kullanınSmile Lord üstadın yazısında okuduğumdan beri çok merak ettiğim bir üründü.Mustafa bey (İMPA) gibi ben de merak ediyorum nasıl olduğunu üstadım.
Mustafa Bey simdi elime geldi ama birkac gun kullanayim elbette yorum belirtirim.
Evet Saltuk bende merak ediyorum alt insburg u ama, bu aftershave lerin Pinaud ve Floid ustune pahalı olanlarının para tuzagı oldugunu dusunuyorum ben, parfumeriye giriyor artık. Gecen gun baktım Dr. Harris aftershave lere falan ne oluyor abi 40-50Usd a 100ml aftershave mi olur.
Kokuya meraklıkysan anlarım ama benim gibi koku ozurlululere ekstra birsey vermiyor. Pinaud Floid ikilisine sahsen ben devam. Balm isinde de Myrosol ve Floid hakikaten muhtesem.

En son alınan a gelince, sevgili Rocnel kardesimiz uygun fiyatlı sap ve SE uretimini haber vermeden almıs oldugum bir sap simdi geldi. Sap guzel ama bu saatten sonra Rocnel varken, alınmaz baska yerden. Ama gozunuzun yagını yiyeyim, komsular, @Rocnel ağbey, su Fatip icin M4 u M5 e ceviren bir parca yokmudur?
1498dw4.jpg
İmpadan sipariş ettiğim Aqua Velva İce Blue bugün elime ulaştı . Daha deneyemedim ama kalıcı bir kokusu var diyebilirim .
Mustafa Beye ilgi ve alakası için tekrar teşekkür ederim .vics53.jpg
Mustafa Bey birde şu kısa sap progressler bir an evvel gelse Smile
Sagol abi. Dr harris aftershave tvb de 18 € ya geliyor bilgin olsun
İmpa'dan aldıklarım:

Tabac stick plastik kutulu sabun bir arkadaşım için, gerisi benim.
Stick bir sabun istiyordum, Tabac refill 'i tercih ettim. Haslinger sabunu da tavsiye ve forumda beğenildiği üzere aldım. (Honig istedim ama olmadığı için schafmilch aldım)
Bic metal'lere gelince, zaten daha önceden de aldığım ve bildiğim bir ürün. Özellikle seyahatler için çok kullanışlı.

2qlzus6.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: