En Son Ne Aldınız ?
(08/02/2016, Saat: 12:24)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: d7c84e53d167bcd0ffffebd9aaeb87ad.jpg
Tvbshaving'den kuzularım nihayet geldi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kuzular harika görünüyor, komşum. Güle güle kullanın
@hamdib teşekkür ederim komşum. beraber iki dirhem bir çekirdek oldular Smile
https://www.instagram.com/u1071/
Sonunda İkea kaplarından aldım. dikdik_s komşumun fotoğraflarında görmüştüm. Sabun basmak için gerçekten güzel bir ürün. 3'lü olarak satılıyor, fiyatı 20 TL.
Mıknatıslı olduğu için metal bir yüzeye dik olarak asılabiliyor.

2uf6l3m.jpg
(09/02/2016, Saat: 12:17)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonunda İkea kaplarından aldım. dikdik_s komşumun fotoğraflarında görmüştüm. Sabun basmak için gerçekten güzel bir ürün. 3'lü olarak satılıyor, fiyatı 20 TL.
2uf6l3m.jpg

@ms_1907;
Kapak yapısı nasıldır. Sabunu kurutmayacak gibi uzun süre muhafaza etme imkanı varmı?
(09/02/2016, Saat: 13:52)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ms_1907;
Kapak yapısı nasıldır. Sabunu kurutmayacak gibi uzun süre muhafaza etme imkanı varmı?

Henüz yeni aldığım ve sabun basmadığım için çok sağlıklı cevap veremem ancak tahminim koruyacağı yönünde. Kapak sıkıca kapanıyor ama hava almaz diyemem. Ürün aslında baharat koymak için tasarlanmış. (Hava alıp almama konusunda bu bir ipucu olabilir) Ataş gibi kırtasiye ürünleri de koyulabiliyor. @dikdik_s komşum daha doğru bilgi verecektir. Çünkü bildiğim kadarıyla kendisi bu ürünleri bir süredir kullanıyor. Ayrıca, sitesinden ürün ile ilgili şu bilgileri verebilirim:

Malzeme
Kase: Paslanmaz çelik

Kapak: Paslanmaz çelik, PCTG plastik (şeffaf görünen yer)

Ebatlar
Çap: 9.5 cm

Yükseklik: 3.7 cm
Herkesin ürünlerini güzel günlerde kullanmasını dilerim. Uzun süredir hiç bir şey almıyordum 2 sabunla kendimi şımartayım dedim Smile

Pannacrema Nostalgia tam bir Bay Rum kokusu. Mandalin ve portakal kabuğu tatçın ve karanfille birleşip Pimenta Racemosa özüyle süslenmiş ve güzel bir koku oluşturmuş. Köpük konusuna girmiyorum zaten her zamanki Pannacrema kalitesi.

Saponificio Varesino Felce Aromatica ise uzun zamandır istediğim bir sabundu. Kokusunu farklı hayal ediyordum, beklediğimden farklı çıktı. Neye benzeticeğimi bilemedim. Köpüğü ise Panna ile yarışıyor hala hangisini daha çok beğendiğime karar veremedim.

bf7d66d9c152fbf0a695dcfa3d724a86.jpg
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(10/02/2016, Saat: 00:43)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkesin ürünlerini güzel günlerde kullanmasını dilerim. Uzun süredir hiç bir şey almıyordum 2 sabunla kendimi şımartayım dedim Smile

Pannacrema Nostalgia tam bir Bay Rum kokusu. Mandalin ve portakal kabuğu tatçın ve karanfille birleşip Pimenta Racemosa özüyle süslenmiş ve güzel bir koku oluşturmuş. Köpük konusunq girmiyorum zaten her zamanki Pannacrema kalitesi.

Saponificio Varesino Felce Aromatica ise uzun zamandır istediğim bir sabundu. Kokusunu farklı hayal ediyordum, beklediğimden farklı çıktı. Neye benzeticeğimi bilemedim. Köpüğü ise Panna ile yarışıyor hala hangisini daha çok beğendiğime karar veremedim.

bf7d66d9c152fbf0a695dcfa3d724a86.jpg

Kaptan, dedigim kadar varmı Saponificio nun koruyuculuk kopuk olarak, e simdi yanına da en guzel lerinden birini cekmissin panna yı. Zor bir rakip. İleride bekliyoruz ikisinin uygulamalı karsılastırmasını.
Bu arada panna yı nereden aldınız ayıp olmazsa.
(09/02/2016, Saat: 12:17)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonunda İkea kaplarından aldım. dikdik_s komşumun fotoğraflarında görmüştüm. Sabun basmak için gerçekten güzel bir ürün. 3'lü olarak satılıyor, fiyatı 20 TL.

2uf6l3m.jpg

Hocam iyi günlerde kullanın
Ben dün İzmir forum ikea mağazasında aradım bulamadım görevli de yok bizde dedi anladığına bile şüpheliyim ya mutfak reyonunu santim santim gezdim gene yok
sabunların kokusunun uçmasına neden oldu bende bu ikea kapları
@dikdik_s

Komşum PannaCrema'yı Cihankeskin'den aldım, Felce Aromatica ise TVB'den geldi. Saponificio hakkındaki incelemenizi şimdi okudum, dediğiniz gibi çok koruyucu ve kıvamlı bir köpüğü var. İkisinin karşılaştırmalı köpüklerini eklerim bir boş vaktimde. Eğer Saponificio'yu beğendiyseniz bir PannaCrema almanızı tavsiye ederim, İtalyanlar bu sabun işini biliyorlar Smile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: