Günün Tıraşı (SOTD)
33yqiw7.jpg
(02/02/2016, Saat: 00:01)mecheng Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames ustad, hametan krem kizariklik ve tahrisin giderilmesinde etkili olabiliyor, deneyebilirsiniz.

Sayın mecheng , hametan krem mevcut lakin ben nivea after shave balmı kullanıyorum yanma kaşınma filan yok lakin bir süredir tahrili traşların ardından bir iki hafta boyunca tahrişsiz traşlar oldum ama lekeler bir türlü geçmiyor hafif hafif kırmızılıklar ile solda sağda mevcut sorum şu hametan ( kullandım fakat çok ciddi tahrişlerde ve yanmalarda ) bu ''lekeleri'' geçirmeye cidden yardımcı olurmu Huh
(02/02/2016, Saat: 01:26)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayın mecheng , hametan krem mevcut lakin ben nivea after shave balmı kullanıyorum yanma kaşınma filan yok lakin bir süredir tahrili traşların ardından bir iki hafta boyunca tahrişsiz traşlar oldum ama lekeler bir türlü geçmiyor hafif hafif kırmızılıklar ile solda sağda mevcut sorum şu hametan ( kullandım fakat çok ciddi tahrişlerde ve yanmalarda ) bu  ''lekeleri'' geçirmeye cidden yardımcı olurmu Huh

Komşum denenmiş bir krem tavsiyesi isterseniz Biberiye(Rosmarin) bazlı cild kremlerinden tavsiye edeceğim...eskilerden Ninelerimizin kızarıklıklara hafif yaralara sürdüğü bir şifa kremidir,avrupadaki doğal ürünler kozmetiği piyasasında tutulan bir ürün.bende aldım ve kullanıyorum Razor burns bumbs hertürlü tahrişi giderdi,gerçi farklı cild tipine göre değişirmi bilemem ama en azından bir defa deneyin..

http://www.amazon.de/Charlotte-Meentzen-...arin+creme
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(02/02/2016, Saat: 01:38)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum denenmiş bir krem tavsiyesi isterseniz Biberiye(Rosmarin) bazlı cild kremlerinden tavsiye edeceğim...eskilerden Ninelerimizin kızarıklıklara hafif yaralara sürdüğü bir şifa kremidir,avrupadaki doğal ürünler kozmetiği piyasasında tutulan bir ürün.bende aldım ve kullanıyorum Razor burns bumbs hertürlü tahrişi giderdi,gerçi farklı cild tipine göre değişirmi bilemem ama en azından bir defa deneyin..

http://www.amazon.de/Charlotte-Meentzen-...arin+creme

neoromancer yorumunuz için teşekkürler işe yaradığından şüphem yok lakin yurt içi bildiğiniz benzer bir krem mevcut ise çok iyi olur Smile
Hametan da etkili olacaktir @serjames ustad.
(02/02/2016, Saat: 01:48)mecheng Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hametan da etkili olacaktir @serjames ustad.

Saolun mechenng ustad , bu gece deneyeceğim inşallah işe yarar Rolleyes Aftershave

Selamlar
Fs 26mm Finest
Hasslinger Schafmilch
Haircraft shavette
Derby ( 1 )
Zaza şap
Rebul mandalina
Nivea anti-irritation balsam

İlk defa jiletli ustura tirası ; kesiksiz, ciziksiz, kanamasız tamamlandı. Sanırım 7 veya 8. Denememde iyi sonuç aldım Derby jilete rağmen Smile
Isana men porsuk
Tabac
EJ DE 89
Gillette 7 o'clock ( 9 ), 2. perdede perma sharp ile değiştirdim.
Zaza şap
Pinaud classic
Avon balsam

Gillette nin 9. tıraşı yapması güzel ama jilet değiştirme keyfi bırakmıyor adamdaSmile
EJ DE89 Barley tıraş aleti
Ladas jilet (2)
Isana Pure Badger fırça
Arko sabun
Zaza şap
Rebul balsam

Sıhhatler olsun.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Maca Root Shave Cream
Razorock Plissoft
Gillette 7 O'Clock SE (3)
Gillette Fat Boy
Grey Flannel AS

Hepinize sıhhatler olsun Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 292,360 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,507 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,277 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,597 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,660 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,929 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,430 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,061 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,241 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: