En Son Ne Aldınız ?
Hayirli olsun cosa nostra esse den mi aldiniz ?
Muthis gorunuyor. Kaca mal oldu mahsuru yoksa?

(17/01/2016, Saat: 17:04)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 23jr8ts.jpg

2zhmofc.jpg

15wgbd0.jpg
@bhdr003, teşekkür ederim. Evet esseden aldım.

@chevalier, 339 tl idi %20 indirim yapmislar, 270 tl'ye aldım.
Abiler o paralara surdovbusa dovme celik takim da alabilirsiniz. Evet guzel yakisikli ama ozellikle mutfak bicagi olayinda bizim cok guzel yerli urunlerimiz var unutmayin. Pirge yede bir bakin

Tabi ki komsum begenmis almis hayirli olsun. Ihtiyaci olanlar icin paylasmak istedim.
Teşekkürler. Essede pirge de var,ama bir sap yapmışlar plastikten, 5 tl desen almam. Ben zwilling ustura da kullanıyorum, harika bir tıraşı var zaten ona dayanarak ve tavsiye üzerine aldım. Tabi ki surdovbisanın ürünleri de güzel, çelik olarkta sağlam, özel yapım bıçaklarım da var hiç sıkıntı yaşamadım.
Abi pirge nin kendi sitesine gir, istiyorsan ismini bile senin yaziyorlar ustune bicaklarin. Esse kendine ucuzunu getirmistir ama babadan devraldiklari isi cok guzel goturuyor pirge. Yurt disinda da oduller almaya basladilar. Neyse bahsi gecmisken paylasayim demistim. Size de hayirli olsun komsum. Iyi guzel gunlerde zevkle kullanin.
Bu bicak iside hani ilginctir tebrik etmesi zordur o da ayri. Kazasiz belasiz diyeyim Smile
20qe4nb.jpg

Ciftlige baba domuz geldi. Italian flag.
Firca tasima kutusu ve makine tasima kilifi. Saltuk kardesim mi onermisti bu kilifi hatirlayamadim. Oneren dostuma tesekkurler
Güle güle kullanın @dikdik_s komşum. Fırça taşıma kutusundan bende de var, seyahatler için ideal bir ürün. Bu kadar çok para verdiğimiz fırçaların kılına zarar gelsin istemeyiz değil mi? Big Grin
Epsilonsa ben onermisimdir. Buyuk aletleri alir mi bilmiyorum ama. Hayirli olsun
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(18/01/2016, Saat: 17:05)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Epsilonsa ben onermisimdir. Buyuk aletleri alir mi bilmiyorum ama. Hayirli olsun

Dogrudur, epsilon kardesim en son sen almıstın uygun fiyatı var vs diye onermistin. Ordan aklımda kalmıs. Su italian flag domuzu soylerken araya onu da sokusturdum. Sagolasın. Bak nasıl pur dikkat takip ediyoruz yazılanları goruyorsun.

@ms_1907 aynen kardesim. Bu da eksik olmasın dursun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: