En Son Ne Aldınız ?
Abi ya kargo iyi tuttu 25 dolar falan sanirsam. Atin olumu arpadan olsun dedik soyledik bakalim. Ucundaki kirmiziyi koyultmuslar biraz ben dedim orjinal kirmizi rengini yapabilirmisin diye, sagolsun mail atmis seni uzucegime kafami kirarim diye. Ucunu orjinal kirmizi yapicak. 3 hafta si var daha shipping e. Yani 1.5 ay surer bakalim. Gelsin derim bir bakalim sizlerle. Boyasi saglam vs. Ise, resimlerdeki gibi guzel iscilik ise soylersiniz sizlerde olursa isteyen
(15/01/2016, Saat: 22:04)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi ya kargo iyi tuttu 25 dolar falan sanirsam. Atin olumu arpadan olsun dedik soyledik bakalim. Ucundaki kirmiziyi koyultmuslar biraz ben dedim orjinal kirmizi rengini yapabilirmisin diye, sagolsun mail atmis seni uzucegime kafami kirarim diye. Ucunu orjinal kirmizi yapicak. 3 hafta si var daha shipping e. Yani 1.5 ay surer bakalim. Gelsin derim bir bakalim sizlerle. Boyasi saglam vs. Ise, resimlerdeki gibi guzel iscilik ise soylersiniz sizlerde olursa isteyen
Hayırlı olsun kardeş...umarım beklemene ve o kadar masrafa değer..bu taraflarada arada Gillette Super Speed Blue Tip yada Red Tip düşüyor uyguna yakalayabilirsem alayım diyordum bende...enterasan değişik hoş bir duruşu var aletin.
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
@neoromancer

Abi red tip iclerinde en agresifi anladigim kadariyla. Bende agresif sevdigim icin, ondan soyledik bakalim. Daha guzelleri sizlerin olsun dostlar
@dikdik_s

hayırlı olsun efenim. tek kelimeyle "evladiyelik"
Selamlar üstadlar... Acemilik dönemini Wilki Classic ile attıktan sonra İlk makinam Geldi Smile

Merkur HD 34C, Chrome Plated ile yarın ilk traşımı olacağım... Başlangıç için iyi bir makina aldığımı umuyorum Smile

rZJPn3.jpg

7MyR5N.jpg
@dikdik_s komşum hayırlısı olsun, çok güzel bir alet, memnun kalacaksınız siz de Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
(16/01/2016, Saat: 06:00)manilafortuna Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar üstadlar... Acemilik dönemini Wilki Classic ile attıktan sonra İlk makinam Geldi Smile

Merkur HD 34C, Chrome Plated ile yarın ilk traşımı olacağım... Başlangıç için iyi bir makina aldığımı umuyorum Smile
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
34C güzel alettir. Begeneceginizi düşünüyorum.
@dikdik_s sizin red tip de hayırlı olsun. Süper kondisyonda, iyi günlerde kullanın.
(16/01/2016, Saat: 14:23)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
34C güzel alettir. Begeneceginizi düşünüyorum.
@dikdik_s sizin red tip de hayırlı olsun. Süper kondisyonda, iyi günlerde kullanın.

Teşekkür ederim bu Akşama doğru ilk traşımı olacağım... ilk traşımdan sonra yorumu Merkur 34c başlığında yazacağım .. Keyifli bir traş geçirmeyi umuyorum Smile
Hayırlı olsun @manilafortuna komşum. Güle güle kullanın.
23jr8ts.jpg

2zhmofc.jpg

15wgbd0.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: