En Son Ne Aldınız ?
(18/12/2015, Saat: 13:02)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolun üstad Smile, ne yapalım sağlık olsun. Makine çok şık ama sanırım bugün deneyeceğim Smile.

Gerçekten çok güzel görünüyor, görünce ben de kaşınmadım değil Big Grin ama bana uymaz herhalde. Kimseyi yanıltmak istemem ama aklımda kaldığı ya da bildiğim kadarıyla slantlar daha çok sert ve yoğun sakallılar için galiba.
(18/12/2015, Saat: 13:07)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gerçekten çok güzel görünüyor, görünce ben de kaşınmadım değil  Big Grin ama bana uymaz herhalde. Kimseyi yanıltmak istemem ama aklımda kaldığı ya da bildiğim kadarıyla slantlar daha çok sert ve yoğun sakallılar için galiba.

Öyle diyorlar üstad, tam benlik gibi duruyor Smile.
Hem gecmis olsun, hem hayirli olsun @btoprak hocam. Vardir bir hayir bunda da bosverin.

@ihtilaf hocamin bir sozunu buraya aktarmak isterim: "Her tirassever bir gun gumrugun tadina bakacaktir."
ihtilaf üstadın dediğine geldim ben de @izbe üstadım. Bundan sonra daha dikkatli olurum artık Smile.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
@btoprak komşum hayırlı olsun. Agresif olmamasına rağmen çok temiz ve yakın tıraş veriyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.instagram.com/u1071/
(18/12/2015, Saat: 19:25)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak komşum hayırlı olsun. Agresif olmamasına rağmen çok temiz ve yakın tıraş veriyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kesinlikle aynı fikirdeyim üstad. Yumuşak başlı ama çok temiz tıraş veriyor.

(18/12/2015, Saat: 18:06)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerde kullanın
Sağolun komşum.

@btoprak güzel günlerde kullanın,ilave gümrük masrafı da başınızın gözünüzün sadakası olsun üstadım

@izbe hocam maalesef hocam piyango gibi çıkabilir

(18/12/2015, Saat: 17:35)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hem gecmis olsun, hem hayirli olsun @btoprak hocam. Vardir bir hayir bunda da bosverin.

@ihtilaf hocamin bir sozunu buraya aktarmak isterim: "Her tirassever bir gun gumrugun tadina bakacaktir."
(18/12/2015, Saat: 12:45)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ipw56u.jpg

En sonunda Ikon geldi, 10 gün İstanbul gümrükte süründü ve malesef gümrüğe takıldı Sad. 56 TL gümrük ödeyerek aldım. Normal fiyatına geldi neredeyse, tek avuntum şu; normal fiyattan almış olsaydım gümrükle birlikte çok daha yüksek miktarlara gelecekti Smile.

Hayirli olsun @btoprak iyi gunlerde kullanin

(18/12/2015, Saat: 19:40)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak güzel günlerde kullanın,ilave gümrük masrafı da başınızın gözünüzün sadakası olsun üstadım.
Amin üstad amin. Sağolun Smile.

Teşekkür ederim @ozgun41 komşum, darısı başınıza, daha iyileri sizin olsun derdim ama gümrük belasını başınıza sarmayayım şimdi Big Grin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: