En Son Ne Aldınız ?
Ustura dunyasina hosgeldiniz.donusu olmayan bir yola girmek uzeresiniz benden uyarmasi Wink
Ben once meraktan ali biyikli almistim
Sonra bir de su coolcut 4 deneyeyim dedim ve sonunda celik ustura.tras keyfine bambaska bir boyut ve rituel ekliyorsunuz.

79215078c220bd2598f2a02db653540a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
(18/12/2015, Saat: 01:33)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustura dunyasina hosgeldiniz.donusu olmayan bir yola girmek uzeresiniz benden uyarmasi Wink
Ben once meraktan ali biyikli almistim
Sonra bir de su coolcut 4 deneyeyim dedim ve sonunda celik ustura.tras keyfine bambaska bir boyut ve rituel ekliyorsunuz.
Üstad çelik ustura bana tabanca gibi tehlikeli bir aletmiş gibi geliyorSmileSmile teşekkür ederim bende dönüşü olmayan yolda olduğumu tahmin ediyorumSmile sevgiler.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kea
Aslında Çelik usturayla kendinizi kesmeniz jiletliye göre daha zordur komşum. Benim de şu ara niyetim var. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Korkulanin aksine o kadar da urkutucu degil kullandikca eliniz aliyor ve de aletlere tercih etmeye basliyorsunuz.jiletin kesit alanina gore daha genis bir kesiti var o yuzden jiletli ustura kadar kolay dalmiyor ama yine de dikkatli olmak lazim.digerlerine bosuna "safety" razor dememisler Wink usturaya yeni baslayanlara tavsiye sakin keskinligini test icin kagit kumas vb malzemeleri kesmeyin ucu koreliyor ;( bilgi tecrubeyle sabit

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ipw56u.jpg

En sonunda Ikon geldi, 10 gün İstanbul gümrükte süründü ve malesef gümrüğe takıldı Sad. 56 TL gümrük ödeyerek aldım. Normal fiyatına geldi neredeyse, tek avuntum şu; normal fiyattan almış olsaydım gümrükle birlikte çok daha yüksek miktarlara gelecekti Smile.
İyi günlerde kullanın @btoprak ustadim Smile

(18/12/2015, Saat: 12:51)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerde kullanın @btoprak ustadim Smile

Teşekkür ederim üstadım.
Boşverin, takmayın @btoprak üstad. Çok şık görünüyor, keyfinize bakın, güle güle kullanın.
(18/12/2015, Saat: 13:01)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Boşverin, takmayın @btoprak üstad. Çok şık görünüyor, keyfinize bakın, güle güle kullanın.

Sağolun üstad Smile, ne yapalım sağlık olsun. Makine çok şık ama sanırım bugün deneyeceğim Smile.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: