Edwin Jagger DE89
(12/10/2011, Saat: 23:04)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben pamuklu bez, yani atlet ile temizliyorum. memnunum. ama deneyebilirim.
Saygılar
(12/10/2011, Saat: 20:35)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu kromu temizleme içini çok kafanıza takmış bir insansanız, dericilere gidip bir parça has işlenmemiş güderi alın. Makineyi yıkadıktan sonra güderi ile kurulayın. Wink

Ylanız o oto marketlerde satılan çakma çukma modacar bilmem ne güderilerle olmaz. Dericiden işlenmemiş alın.

Hassas cam ürünleri ve mücevherler bile güderi ile temizleniyor. Pamuktan çok daha iyi iş çıkaracağına emin olabilirsin.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
gerçek dericilerde mi olur bu?
ne diyip isteyeceğiz sahtelerden olmaması için?
bir de pahalı mıdır?
Saygılar
(13/10/2011, Saat: 00:36)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hassas cam ürünleri ve mücevherler bile güderi ile temizleniyor. Pamuktan çok daha iyi iş çıkaracağına emin olabilirsin.
evet dericilerde oluyor. İşlenmemiş ham güderi diyeceksiniz, ne yapacaksın sen onu derse bıçak bileyeceğim dersiniz.Smile

10-15 liraya orta boy bir parça alınabilir diye tahmin ediyorum.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Geçen hafta Perşembe günü aldığım ve Cuma günü kargoya verilen EJ De 89 hala elime ulaşmadı. Kayıtsız Royal Mail ile gelecekti. Bugün tam 1 hafta oldu. NKDMAN sitesinden almıştım. Genelde uzun sürer diyorlar ama sizce bu durum normal midir? O siteden aldığınız ürünler en fazla kaç günde elinize ulaşmıştı?

(14/10/2011, Saat: 13:13)Nihil79 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen hafta Perşembe günü aldığım ve Cuma günü kargoya verilen EJ De 89 hala elime ulaşmadı. Kayıtsız Royal Mail ile gelecekti. Bugün tam 1 hafta oldu. NKDMAN sitesinden almıştım. Genelde uzun sürer diyorlar ama sizce bu durum normal midir? O siteden aldığınız ürünler en fazla kaç günde elinize ulaşmıştı?
nkdman dan henüz bir siparişim olmadı ama birleşik krallıktan aldığınız ürünler için genelde 21 günlük bir süre verilir. 21 gün içinde elinize ulaşmazsa siteyle irtibata geçip durumu bildirin.Benim tahminim bugün/yarın elinize ulaşacaktır siparişiniz.
Ben siteden ingiltere içi alım yapmıştım, ertesi gün teslim edilmişti. siteden yana bi sorun olmaz, para iadesini bile anında yapıyorlar, biraz daha sabret haftaya gelir büyük ihtimalle
Cevaplar için teşekkürler... Ben siteden gayet eminim aslında. Support'a attığım mesaj 1 saat bile geçmeden yanıtlandı. Biraz daha bekleyin biz kendi damgamızla araştırmak için Royal Mail'e sorarız, olmadı bakarız neticeye gibi bir yanıt gönderdiler. Ben PTT'ye güvenmiyorum keşke kayıtlı posta ile alıp takip nosunu cebime koysaydım.
(14/10/2011, Saat: 13:13)Nihil79 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen hafta Perşembe günü aldığım ve Cuma günü kargoya verilen EJ De 89 hala elime ulaşmadı. Kayıtsız Royal Mail ile gelecekti. Bugün tam 1 hafta oldu. NKDMAN sitesinden almıştım. Genelde uzun sürer diyorlar ama sizce bu durum normal midir? O siteden aldığınız ürünler en fazla kaç günde elinize ulaşmıştı?

NKDMAN den gelen postalar kayıtlı gelir; ben de Merkur Futur'umu oradan almıştım özel indirimim olduğu içi piyasanın baya aşağı bir fiyatına mal edebilmiştim ve posta 1 hafta içinde kayıtlı bir şekilde geldi. Checkout yaparken Royal Mail Standart Delivery diyor ama posta kayıtlı geliyor. Zaten sitenin Türkiye'ye posta gönderim metodu için tek bir alternatifi var o da kendiliğinden seçilmiş oluyor. Kayıt numarasını öğrenmek için My Account==> View Order dedikten sonra çıkan sayfada adresin ve satın aldığını ürün(ler) görünecektir.

O sayfada büyük harfle ITEMS ORDERED yazıyor ve yanında da TRACK YOUR ORDER yazısı var TRACK YOUR ORDER yazısına tıklayınca bir kod göreceksiniz o sizin takip kodunuz PTT'nin sayfasından yurtiçi kayıtlı postadan o kodu aratırsanız siparişinizin akibetini öğrenmiş olursunuz Smile Benim bir kaç kez NKDMAN dan alışverişim oldu ve hep kayıtlı geldi. Sorun yaşayacağınızı sanmam en kötü ihtimal paranızı iade ederler ama insan da para iadesi yerine heyecanla beklediği ürünün gelmesini daha çok tercih ediyor Big Grin
A shave, please, but don't cut my throat. I may want to do it later myself.
C. Stengel
(15/10/2011, Saat: 14:13)Antonino Arrigo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

NKDMAN den gelen postalar kayıtlı gelir; ben de Merkur Futur'umu oradan almıştım özel indirimim olduğu içi piyasanın baya aşağı bir fiyatına mal edebilmiştim ve posta 1 hafta içinde kayıtlı bir şekilde geldi. Checkout yaparken Royal Mail Standart Delivery diyor ama posta kayıtlı geliyor. Zaten sitenin Türkiye'ye posta gönderim metodu için tek bir alternatifi var o da kendiliğinden seçilmiş oluyor. Kayıt numarasını öğrenmek için My Account==> View Order dedikten sonra çıkan sayfada adresin ve satın aldığını ürün(ler) görünecektir.

O sayfada büyük harfle ITEMS ORDERED yazıyor ve yanında da TRACK YOUR ORDER yazısı var TRACK YOUR ORDER yazısına tıklayınca bir kod göreceksiniz o sizin takip kodunuz PTT'nin sayfasından yurtiçi kayıtlı postadan o kodu aratırsanız siparişinizin akibetini öğrenmiş olursunuz Smile Benim bir kaç kez NKDMAN dan alışverişim oldu ve hep kayıtlı geldi. Sorun yaşayacağınızı sanmam en kötü ihtimal paranızı iade ederler ama insan da para iadesi yerine heyecanla beklediği ürünün gelmesini daha çok tercih ediyor Big Grin

Buraya ekran görüntüsü koyuyorum... Ne kadar kurcaladıysam da, Track Your Order diye bir link bulamadım. Posta ücreti 20 TL'ye yakın tutmuş. 6.95 sterlin. Eğer söyledğiniz gibiyse ortada bir tuhaflık var... Ya site kayıtlı göndermeyi bıraktı ya kayıtlı gönderiyorlar ama bahsettiğiniz kısım siteden kalktı. Siz ne zaman satın almıştınız ürününüzü çok zaman oldu mu? Bu arada adres ve email satırlarını kendim sildim. Lütfen yanlış anlamayın sadece forum genelinde (Site dışı ziyaretçiler nedeniyle) yayınlamak istemedim...

Saygılar...

di-FTWM.jpg

order information ın yanındaki butonlarda olabilir belki, "deliveries". ben kullanıcı hesabuı oluşturmadan aldığım için bilmiyorum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İkinci el Edwin Jagger DE89 Barley modeli alınır mı? farukkati 0 657 11/10/2023, Saat: 13:20
Son Yorum: farukkati
  Edwin Jagger DE89 mu Mühle R89 mu? karakartal 23 23,154 08/07/2023, Saat: 23:05
Son Yorum: altın porsuk
  Razarock game changer 84 vs edwin jagger 3one6 Ramo26 37 15,013 30/08/2022, Saat: 14:50
Son Yorum: Alden52
  DE89 Sap Problemi parhim 3 1,889 10/06/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: parhim
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 95,581 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Ri'mei vs. Muhle R89/EJ DE89 theunnamed 32 46,798 25/04/2021, Saat: 15:15
Son Yorum: onomasticon
  34c? DE89? Progress? FatGürSakal 16 12,916 02/09/2020, Saat: 16:12
Son Yorum: dearlord
  Edwin Jagger DE8 serisi sap seçimi konusunda yardım forevermore07 12 6,576 21/11/2019, Saat: 13:50
Son Yorum: forevermore07
  Merkur, Muhle, Edwin Jagger : Tüm Modeller Eskiuyebyr 9 16,343 11/02/2019, Saat: 13:25
Son Yorum: 3RD1
  Edwin Jagger de89, Merkur futur, hangisi. yaralıavcı 55 104,008 24/12/2016, Saat: 14:26
Son Yorum: Eskiuyebyr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: