En Son Ne Aldınız ?
(09/10/2015, Saat: 10:43)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vallah hocam iki gün önce kendileri ile muhattap oldum. Bişey düşündüklerini zannetmiyorum. Yanlış anlamasınlar ama yaptıkları iş gereği midir değil midir bilmiyorum ama resmen robot gibiler.

Ne bir duygusal tepki, ne bir mimik.

K.çı kırık bir fırça için 6-7 ayrı kişi ile imzaydı, ödemeydi, mühürdü felan muhabbet etmeye çalıştım. R2d2 daha konuşkandır kesin yani.

Her hobi tutkunu gümrük sevgisine mazhar olacaktır Rolleyes
TOBS Sandalwood Cologne
TOBS Sandalwood Pre Shave Oil
Acta est fabula, plaudite.
@Bruce hocam gördüğüm kadar TOBS sevginiz devam ediyor Smile
(10/10/2015, Saat: 04:34)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Bruce hocam gördüğüm kadar TOBS sevginiz devam ediyor Smile

Smile üstadım TOBS bizim işimiz Smile
Acta est fabula, plaudite.
sabah geldi

fz0z7m.jpg
Hayırlı olsun @ihtilaf üstadım, fare ve kalem cidden çok güzel görünüyor güzel günlerde kullanın Big Grin.
(10/10/2015, Saat: 11:59)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @ihtilaf üstadım,  fare ve kalem cidden çok güzel görünüyor güzel günlerde kullanın Big Grin.

Teşekkürler, fare süper,tek kalem pille sürekli kullanımda 6 ay çalışıyor Big Grin
Kalem,yeni tasarım ''ipen 9S'' yakında piyasaya çıkar Big Grin
(10/10/2015, Saat: 12:13)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler, fare süper,tek kalem pille sürekli kullanımda 6 ay çalışıyor Big Grin
Kalem,yeni tasarım ''ipen 9S'' yakında piyasaya çıkar  Big Grin

Ipen 9s, iphone ile baglanabiliyor mu üstad? Big Grin.

Fırça cidden süper görünüyor üstadım, bir inceleme alır mıyız sizden SmileSmileSmile.
(09/10/2015, Saat: 11:53)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her hobi tutkunu gümrük sevgisine mazhar olacaktır  Rolleyes

Çok yaşayın komşum. Gülmekten karnım ağrıdı. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(10/10/2015, Saat: 12:23)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ipen 9s, iphone ile baglanabiliyor mu üstad?  Big Grin.

Fırça cidden süper görünüyor üstadım,  bir inceleme alır mıyız sizden SmileSmileSmile.

iPen tüm das elma ürünlerine compatible sadece o ürünün üzerini çizin

Üstad fırça aslında tam sizin tarzınız,benim fırça kondisyonum düşük diğer alan arkadaşlarımızdan rica ederiz inceleme yaparlar bizim için

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: