En Son Ne Aldınız ?
Hayırlı olsun @blaster komşum. Bu arada iyi günlerde kullanın fırçanızı, geldiğinde bir fotoğrafını paylaşın görelim yeni fırçayı Smile.

@Chinaski üstadım umarım paketiniz yarın gelir, yoksa tüm hafta sonu beklemek ömür törpüsü oluyor cidden Dodgy.
Teşekkürler @btoprak komşum. Benimde sapın şeklinden çok rengi hoşuma gitti Smile. Knot'a gelirsek, kuru haldeyken bile yumuşacık.

Teşekkür ederim @d0vo hocam şimdiden memnun kaldım bile Smile
Hepimizin ki aynı gün giriş yapmış anlaşılan. Büyük ihtimalle ItalianBarber toplu teslim etti ürünleri. Cümbür cemaat kardeş kardeş gelmişlerdir. Hatta aramızda paketleri birbirleri ile temas edenler olmuştur Big Grin. Birbirimizden uzak olsak da böyle bir yakınlık kurmuş oluyoruz ilginçtir Big Grin.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Tobs'larım vardı, geldiler sağ selamet, hem şaşkın hem mutluyum, Son bir-iki aydır iade yolladığım ürünün haddi hesabı yok
(08/10/2015, Saat: 21:29)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hepimizin ki aynı gün giriş yapmış anlaşılan. Büyük ihtimalle ItalianBarber toplu teslim etti ürünleri. Cümbür cemaat kardeş kardeş gelmişlerdir. Hatta aramızda paketleri birbirleri ile temas edenler olmuştur Big Grin. Birbirimizden uzak olsak da böyle bir yakınlık kurmuş oluyoruz ilginçtir Big Grin.

Gümrüktekiler ne düşünmüştür acaba, peşpeşe tıraş fırçalarını görünce ki muhtemelen hepsi aynı uçakta geldi Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(09/10/2015, Saat: 10:06)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gümrüktekiler ne düşünmüştür acaba, peşpeşe tıraş fırçalarını görünce ki muhtemelen hepsi aynı uçakta geldi Smile

Vallah hocam iki gün önce kendileri ile muhattap oldum. Bişey düşündüklerini zannetmiyorum. Yanlış anlamasınlar ama yaptıkları iş gereği midir değil midir bilmiyorum ama resmen robot gibiler.

Ne bir duygusal tepki, ne bir mimik.

K.çı kırık bir fırça için 6-7 ayrı kişi ile imzaydı, ödemeydi, mühürdü felan muhabbet etmeye çalıştım. R2d2 daha konuşkandır kesin yani.
(09/10/2015, Saat: 10:43)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vallah hocam iki gün önce kendileri ile muhattap oldum. Bişey düşündüklerini zannetmiyorum. Yanlış anlamasınlar ama yaptıkları iş gereği midir değil midir bilmiyorum ama resmen robot gibiler.

Ne bir duygusal tepki, ne bir mimik.

K.çı kırık bir fırça için 6-7 ayrı kişi ile imzaydı, ödemeydi, mühürdü felan muhabbet etmeye çalıştım. R2d2 daha konuşkandır kesin yani.

Komşum haklısınız ellerinden her gün ne kadar paket geçiyor, kafanın salim kalması zor Smile R2d2 gibi olsalar keşke en azından memurun keyfine göre ürün geçti/geçmedi durumu yaşamayız, neyse o Smile
r2d2: Smile

R2-D2_Droid.png
komşum son teknoloji r2d2 bence vintage olandan daha çirkin. Hem eskisi daha geleneksel, yanında Futur gold hediyesi Smile
365618401.jpg
(09/10/2015, Saat: 11:04)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum son teknoloji r2d2 bence vintage olandan daha çirkin. Hem eskisi daha geleneksel, yanında Futur gold hediyesi Smile

Ahahaha. SmileSmileSmile Sesli güldüm. Süpersiniz. SmileSmileSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: