En Son Ne Aldınız ?
(20/09/2015, Saat: 17:02)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Küçülmeye gidiyorum ben. Big Grin

Zaten en küçüğümüzdün
(20/09/2015, Saat: 16:45)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat aramızda bütçesi açık vermeyen kaldı mı Smile

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugünkü alışveriş ile alışveriş faslımı bitirmiş olacağım Big Grin Big Grin Malzemelerimin bulunduğu küçük çantam artık almıyor bile Big Grin Big Grin Bütçe açıpı ? eh birazcık vermiş sayılırım Big Grin
(20/09/2015, Saat: 15:35)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Marvis hariç bu İtalyanların hepsi İmpa da var ve fiyatları da biraz daha uygun sanırım İmpa'da boşuna sırf bunlar için Eataly ye gitme komşum.

Bugün İmpa'da olacağım yarın ve o bir gün Mustafa bey'in özel mesajda belirttiği üzere bir süre kapalı kalacakmış Salı ve Çarşamba günü
Güzel günlerde kullanın komşum Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
308drq1.jpg

Kıbrıs'tan bir tanıdık geliyordu, kendime Alpecin kafeinli şampuan bayramda gelecek akrabalar için ise rakı aldım. Trakyalı olduklarını söylememe gerek yok sanırım Big Grin

FikriMühim'den gelen Toni&Guy ''Deep Clean'' şampuan bitmişti, saç dökülmesine karşı baya bir methini duyduğum Alpecin'i denemek istedim. Toni&Guy şampuan ve ek ürünlerinin de incelemesini ayrıca yapmayı düşünüyorum almak isteyen olur diye. Alpecin'i daha bugün ilk defa denedim, içindeki mentol sayesinde kokusu diğer mentollü şampuanlara baya benziyor ayrıca soğuk suyla duş alıyorsanız baya baya ferahlatıcı. Saç dökülmesi üzerindeki etkisini ise uzun dönem kullanım sonrası yazarım. Türkiye fiyatı 250ml şişe için 35 lira.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(21/09/2015, Saat: 20:19)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kıbrıs'tan bir tanıdık geliyordu, kendime Alpecin kafeinli şampuan bayramda gelecek akrabalar için ise rakı aldım. Trakyalı olduklarını söylememe gerek yok sanırım Big Grin

FikriMühim'den gelen Toni&Guy ''Deep Clean'' şampuan bitmişti, saç dökülmesine karşı baya bir methini duyduğum Alpecin'i denemek istedim. Toni&Guy şampuan ve ek ürünlerinin de incelemesini ayrıca yapmayı düşünüyorum almak isteyen olur diye. Alpecin'i daha bugün ilk defa denedim, içindeki mentol sayesinde kokusu diğer mentollü şampuanlara  baya benziyor ayrıca soğuk suyla duş alıyorsanız baya baya ferahlatıcı. Saç dökülmesi üzerindeki etkisini ise uzun dönem kullanım sonrası yazarım. Türkiye fiyatı 250ml şişe için 35 lira.

Şampuanı güle güle kullanın.
Rakı konusunda da dikkatli olun. Şunu söyleyeyim Kıbrıs'ın yerel halkı asla Kıbrıs'ta şişelenmiş bir rakıyı içmez. Dikkatli tüketin Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(21/09/2015, Saat: 20:22)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şampuanı güle güle kullanın.
Rakı konusunda da dikkatli olun. Şunu söyleyeyim Kıbrıs'ın yerel halkı asla Kıbrıs'ta şişelenmiş bir rakıyı içmez. Dikkatli tüketin Smile

Teşekkürler komşum. Rakı için neden öyle dediniz acaba Smile Bu arada size bir sorum daha var; 4-5 yıl kadar önce Kıbrısa gittiğimde Kıbrıslı bir arkadaşımın bir köyden aldığı ev yapımı Zivania'dan iki şişe kadar almıştım fakat onlar bitti. Market üretimi olanlarda aynı tadı vermiyor, ev yapımı Zivania için önerebileceğiniz bir yer var mı?
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

En son 40 tane Faena tıraş sabunu aldım. Sayılır mı arkadaşlar? Big Grin

2h3zqds.jpg
(21/09/2015, Saat: 20:29)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum. Rakı için neden öyle dediniz acaba Smile Bu arada size bir sorum daha var; 4-5 yıl kadar önce Kıbrısa gittiğimde Kıbrıslı bir arkadaşımın bir köyden aldığı ev yapımı Zivania'dan iki şişe kadar almıştım fakat onlar bitti. Market üretimi olanlarda aynı tadı vermiyor, ev yapımı Zivania için önerebileceğiniz bir yer var mı?

"Sahte Rakı", "Kör", "Hastane" kelimelerini anahtar kelimelerde Kıbrıs gazetelerinde çıkan haberleri aratın komşum. Ha sakın bunlar Mey tarafından Kıbrıs'ta yapılmış falan demeyin. Kıbrısta TAPDK benzeri hiç bir kuruluş yok. Haliyle denetim de yok. Zaten bu yüzden bütün alkollü ürünler bu kadar ucuz. Türkiyeliler deli gibi aldığı için de en çok sakatlık Rakı'da oluyor. Zivania, 31 gibi içkilerde genelde sorun olmuyor.

Rum tarafından gelen ve kuzeydeki marketlerde de satılan LOEL ve KEO marka Zivania'ları tüketmenizi tavsiye ederim. Tat olarak kuzeyde üretilenlerden iyiler. Kuzey üretimlerinden ise en iyisi bence Safa. Ev yapımı bulamız zor. Yapanlar kendileri ve aileleri ile içmek için az miktarda üretiyorlar. Bu nedenle bulsanız da Kıbrıs'ta kimse size satmaz. Mutlaka tanıdığınız birisi olması lazım. Yoksa köydeki bir amcadan Zivania almaya kalkarsanız ya sizi çok pis kazıklar ya da "Eğlenin benne çocuk?" diyerek sizi postalar. Big Grin
Bugün Rossmann mağazasına uğradığımda aklımda m y r komşumun paylaştığı isana sentetik tıraş fırçasını almak vardı, ki sağolsun sayesinde haberdar olup aldım Smile rossmann'de kasaya giderken gözüme gillette'in mak 3 seyahat seti ilişti, ne zamandır mak 3'lere göz ucuyla bakmazken seyahat çantası aradığım için çanta hediyesi çekici geldi, tuzağa kanıp kutu içeriğine bakmış bulundum Smile 50ml balm, mak 3 alet ve üzerinde 1 kartuşu, çanta hediyesi ve belki de hiç kullanmayacağım bir tıraş jelini 16 küsür liraya satıyorlardı, fazla düşünmeden bir kutu/çanta aldım. Bence sadece çanta hediyesi için bile güzel fiyat.
P_20150921_170132_p.jpg
P_20150921_165949_p.jpg
P_20150921_171112_1_p.jpg
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: