En Son Ne Aldınız ?
Dün Torium'daydık aileyle beraber, alışveriş açıcısından güzel bir gün geçti. En son aldıklarım şunlar ;

Yves Rocher'den 1 adet Tıraş Sonrası Balsamı

Pull and Bear'dan iki adet devamlı kullandığım Buddy isimli parfüm ve,

Gratis'den günlük kullanım için aldığım Ulric De Varens Night EDT

Sırada İmpa Ticaret var...
(20/09/2015, Saat: 12:55)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Chinaski komşum bu kırmızı kutulu versiyonun yeşil kutudan farkı yoktur umarım ? varsa iki-üç tane bulmalı bundan
Komşum ben bir kere ödünç olarak yeşil palmolive kullanmış ve pek memnun kalmamıştım. Kırmızıyi ise İtalya da hediyelik eşya dükkâninda görüp aldım ve ilk kullanımda hoşuma gitti. Aradaki farktan emin değilim belki içerik farklı olabilir ama kırmızı paket bana palmolive çubuk sabun kadar başarılı geldi. Bence uygun fiyatlı bulunursa mutlaka alınmalı komşum.

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@ihtilaf komşum, lokasyon Petra, Midilli adası.

@Mehmet Kiraz komşum, yeşil olan olsa başka bir ürün almayı tercih ederdim. Bunu daha denemedim ama Chinaski komşum deneyip memnun kaldığı (ve benim gibi yeşilden pek memnun kalmadığı) için aldım. Bu akşam olurum ilk tıraşını büyük olasılıkla.

@Chinaski komşum, sizin memnun kaldığınızı hatırlayınca almayı tercih ettim ben de. Bakalım bugün denerim.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(20/09/2015, Saat: 08:41)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Delidumrul hocam bu italyanlar Zorlu Center'de bulunan Eataly'denmi ?

Marvis hariç bu İtalyanların hepsi İmpa da var ve fiyatları da biraz daha uygun sanırım İmpa'da boşuna sırf bunlar için Eataly ye gitme komşum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(20/09/2015, Saat: 13:59)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ben bir kere ödünç olarak yeşil palmolive kullanmış ve pek memnun kalmamıştım. Kırmızıyi ise İtalya da hediyelik eşya dükkâninda görüp aldım ve ilk kullanımda hoşuma gitti. Aradaki farktan emin değilim belki içerik farklı olabilir ama kırmızı paket bana palmolive çubuk sabun kadar başarılı geldi. Bence uygun fiyatlı bulunursa mutlaka alınmalı komşum.

Yeşil kalite ve FP olarak ortalama ürün
Kırmızıda aynı olması lazım daha deneyemedim fakat içerikte pek fark göremedim
(20/09/2015, Saat: 08:41)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Delidumrul hocam bu italyanlar Zorlu Center'de bulunan Eataly'denmi ?

Mehmet üstat ben yurt dışından aldım,
sağolsun bir arkadaşımın sayesinde gümrük ve kargo sorunu olmadan elime ulaştı haliyle yurt içine göre biraz daha uygun oldu.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Belki aynı üründür sadece ambalaj farkı vardır ve ya aynı içerik ama oranları farklıdır, tam bilemiyorum. Ama kırmızı olanın İtalya ve İspanya pazarı için üretildiğini okudum. Zaten 10-20 lira arası kremlerin performansını belli, denemekten zarar gelmez.

(20/09/2015, Saat: 16:28)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belki aynı üründür sadece ambalaj farkı vardır ve ya aynı içerik ama oranları farklıdır, tam bilemiyorum.  Ama kırmızı olanın İtalya ve İspanya pazarı için üretildiğini okudum. Zaten 10-20 lira arası kremlerin performansını belli, denemekten zarar gelmez.

Denemenin tek zararı arasıra bütçeye oluyor ,kısmet deneriz Rolleyes
Üstat aramızda bütçesi açık vermeyen kaldı mı Smile

(20/09/2015, Saat: 16:45)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat aramızda bütçesi açık vermeyen kaldı mı Smile

Küçülmeye gidiyorum ben. Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: