En Son Ne Aldınız ?
En son aldığım Muhle Silvertip Fibre seyahat fırçası geldi. Bununla birlikte seyahat seti tamamlandı Smile.

9kcs1v.jpg

Fırça için sitesinde 21/46 mm düğüm ölçüsü verilmiş ama benim ölçümlerimde 21/50 mm olduğunu gördüm. Loft biraz uzun, umarım sorun çıkarmaz bu Confused .
@btoprak, güle güle kullanın
Haydi hayırlı tıraşlar...
(07/09/2015, Saat: 20:50)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak, güle güle kullanın

Teşekkür ederim üstadım, sagolun.
(04/09/2015, Saat: 23:34)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolun üstadım.  Evet Samsonite, el çantasını kullanıyordum çok memnun kalınca bunu almak istedim. 4 modelleri vardı en çok bu hoşuma gitti. 2-3 sene öncesinin modeliymiş o yüzden indirime girmiş.  Benim kendime ayırdığım her ay 250 TL kadar saçmalama kontenjanım var, onu kullandım SmileSmile.

İsabet etmişsiniz. Ben de kullanıyorum. Valiz gibi..Smile
(07/09/2015, Saat: 22:16)alfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İsabet etmişsiniz. Ben de kullanıyorum. Valiz gibi..Smile

Sağolun alfa komsum.
wjtkp5.jpg

Sıcak Sıcak İmpa Fırınından yeni cıkmıs, az önce aldım paketi.
(08/09/2015, Saat: 13:37)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıcak Sıcak İmpa Fırınından yeni cıkmıs, az önce aldım paketi.

Ooo çok güzel ürünler. Güle güle kullanın. Yalnız ne kadar tecrübelisiniz bilemiyorum ama Feather bıçakları ustura veya R41 ile kullanmayı mı düşünüyorsunuz? İki kere düşünün derim.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(08/09/2015, Saat: 14:23)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ooo çok güzel ürünler. Güle güle kullanın. Yalnız ne kadar tecrübelisiniz bilemiyorum ama Feather bıçakları ustura veya R41 ile kullanmayı mı düşünüyorsunuz? İki kere düşünün derim.

Sagolun uyariniz icin. Feather lari 38C ile kullaniyorum. Cok memnunum. R41 i da neyle denesem diye dusunuyordum. Polsilver uyarmi veya oneriniz varmidir.

Saygilar
76726182e9fe9cb6c7046073f66b1150.jpg
Sonunda çok merak ettiğim ikili

Sent from my iPhone using Tapatalk
(09/09/2015, Saat: 17:44)ayhanlilar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 76726182e9fe9cb6c7046073f66b1150.jpg
Sonunda çok merak ettiğim ikili

Sent from my iPhone using Tapatalk

Abi hayırlı olsun. Su speick i once kullanıp yorumunu paylassan. Sabunu aldım ama cok acık sabun var ona daha sıra gelmedi. Sabunu da kremi gibi guzel mi cıkacak merak ediyorum.
Tabac a zaten soyleyecek birsey yok memnun kalırsın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: