En Son Ne Aldınız ?
Simpson, Morris & Forndran veya Shavemac tayfaya da az kaldı bence fotolardan yola çıkarak sayın whiskey bey Wink
gurmekokular
Dün akşam çılgınlık yaptım,  Muhle Sentetik Seyahat fırçası siparişi verdim, yakında izne ayrılıyorum inşallah çıkmadan yetişir.  Gerçi giftsandcare.com sitesinden şu ana kadar verdiğim tüm siparişler 2 haftada ulaştı ama inşallah bu sıkışık zamanda bana sürpriz yapmaz Smile.

Netteki yorumlar çok iyiydi ayrıca fiyat ta uygundu, Large serisi, 105 TL fiyata geldi. Euro beni de vurdu 1 ay önce yaklaşık 90 TL ye gelirdi ama sağlık olsun. Bu arada sonuncuyu aldim. Heyecanla bekliyorum Smile.

v58qcp.jpg

241wf1e.jpg
impa'dan Semogue S.O.C. Silvertip firca, Speick stick sabun aldim. Saolsun Mustafa bey de Edwin Jagger sample krem ve aftershave gondermis Smile firca ve sabunu kullandikca fikirlerimi yazarim.
Gillette 1967 M3
www.tekyumruk.com
(28/08/2015, Saat: 15:22)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Simpson, Morris & Forndran veya Shavemac tayfaya da az kaldı bence fotolardan yola çıkarak sayın whiskey bey Wink

Sırayla gidiyoruz bakalım. Sakalın çıkma sıklığından daha sık ürün almaya başladım. Big Grin Sırada iyi bir mug bulmak var. Hala istediğim gibi bir şey bulamadım. Daha sonra da thiers issard veya dovo. Smile Fırça daha sonra gelecek sanırım. Zira bu L'occitane'ye epey alıştım. Big Grin
Gillette Super Speed Black Handle T2 1973 & Schick Krona
d1caa39b-395c-4e30-9c6e-3d0b604c2705.jpg
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
(02/09/2015, Saat: 01:36)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Guzel gunlerde kullanin

Teşekkür ederim ayha-al komşum.
Seyahat takımı tamamlanıyor. Fırça, makine ve krem tamam. Sırada çanta vardı onu da 1 hafta önce hallettim Smile.

244o7lv.jpg

11grhi9.jpg

Fotoğraflar konusunda kusura bakmayın bir türlü tam halledemiyorum Blush.
@btoprak komşum güle güle kullanın. Yanlış görmüyorsam Samsonite galiba. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(04/09/2015, Saat: 23:25)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak komşum güle güle kullanın. Yanlış görmüyorsam Samsonite galiba. Smile

Sağolun üstadım. Evet Samsonite, el çantasını kullanıyordum çok memnun kalınca bunu almak istedim. 4 modelleri vardı en çok bu hoşuma gitti. 2-3 sene öncesinin modeliymiş o yüzden indirime girmiş. Benim kendime ayırdığım her ay 250 TL kadar saçmalama kontenjanım var, onu kullandım SmileSmile.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: